waldi924
waldi924
  23 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam tak jak w temacie intereuje mnie przyciemnienie szyb tylko nie folia bo wiadomo ze bable rysy i w ogóle nie estetyczny wyglad po jakims czasie użydkowania, chciał bym to w piecu wypalic i tu pytanie nie wiecie kto to robi i gdzoe jaka cena najlepiej jak by cos bylo w woj. war-mazurskim. z góry dzieki

KORARM
KORARM
  23 lutego 2011

Jak zrobi Tobie ktoś z doświadczeniem to i folia dobrze wygląda i po latach nie widać, że to folia. A jeśli widziałeś jakieś bąble to pewnie robił to jakiś łepek bez doświadczenia.
Najlepiej znajdź kogoś kto ma swoją firmę i daje folie z atestem.
Chyba, że się upierasz na jakieś piece.. ale wiesz to więcej zachodu z tym jest....

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam tak jak w temacie intereuje mnie przyciemnienie szyb tylko nie folia bo wiadomo ze bable rysy i w ogóle nie estetyczny wyglad po jakims czasie użydkowania, chciał bym to w piecu wypalic i tu pytanie nie wiecie kto to robi i gdzoe jaka cena najlepiej jak by cos bylo w woj. war-mazurskim. z góry dzieki

Wpisz sobie w Google na pewno coś znajdziesz.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
waldi924
waldi924
  23 lutego 2011

wujek google zawsze pomoże tylko mi czasu brakuje i lenia mam do szukania xd naprawde bym sie upieral do pieca jak robic to tak jak sie nalerzy a nie isc na łatwiznę. robil ktos kiedys cos takiego ciekawi mnie jaka cena

KORARM
KORARM
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: xd

iksde
Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.
goldshaker
goldshaker
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nie folia bo wiadomo ze bable rysy i w ogóle nie estetyczny wyglad po jakims czasie użydkowania

ja mam folię na wszystkich szybach oprócz przedniej oczywiście, już taki kupiłem, ja mam samochód około roku i żadnych bąbli ani poważniejszych rys nie ma, także widać, że robota była dobrze zrobiona, także polecam dobrą folię i dobrego fachowca;)
PowracamxD
PowracamxD
  25 lutego 2011

faktycznie folia może dobrze wyglądać o ile będzie wysokiej jakosci i załozona przez profesjonaliste. Około 3 lata temu zleciłem przyciemnienie szyb tylnych firmie tuningowej w e36 kombi. Zapłaciłem 550 pln za kompletną usługe, przez rok użytkowania żadnych bąbelków, rys. Dalej nie wiem co z nią było bo już nie mam tego auta ale spodziewam sie że wszystko ok

angelika28071991
angelika28071991
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przyciemnienie szyb


Konto usunięte
Konto usunięte: załozona przez profesjonaliste.

już ja robiłam to sama to pożal się Boże:lol:
WujekBeton
WujekBeton
  2 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już ja robiłam to sama to pożal się Boże

kumpel też sobie sam oklejał, bo po co ma płacić za coś co można w garażu zrobić:mrgreen: nawet niegłupio to wyglądało do spotkania z policją:lol: żyletka i skrobanie szyby miał
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.