Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  24 stycznia 2011 (pierwszy post)

Dzień doberek, posiadam Lagunę z 2003 roku, i mam pytanko co do komputera pokładowego.. A mianowicie posiadam wszystkie funkcje w Milach i galonach. Czy da się to jakoś zmienić na Litry i Kilometry? Czy pozostaje tylko serwis? :) Pozdrawiam, i z góry dziękuję za odpowiedź :)

whitestok
whitestok
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i się tak upominałeś, że dostałem tylko nie wiem za co

no to powiem CI, że dostales bana przed tym jak się upomniałem :D jak się wchodziło w ten temat to każdy po kolei miał nick przekreślony :D
WujekBeton
WujekBeton
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to powiem CI

to jeszcze powiedz mi ZA CO?!, bo jakos nie wiem
Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  26 stycznia 2011

Hmm.. nie wiem czemu tak nadajecie na lagune.. Kiedy ona byla u mechanika, hmm. Od kad kupilem ani razu (2.5 roku temu i przejechane do dzisiaj 35k mil czyli okolo 50k km), aa zapomnialem.. Po wjechaniu w dupna dziure wybilo gume na tylnim wachaczu, ale widocznie do aut trzeba miec szczescie zeby bylo sprawne i bez wad :)

pozdrawiam i dzieki bstok za odpowiedz :)

whitestok
whitestok
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze powiedz mi ZA CO?!, bo jakos nie wiem

tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :) wszyscy dostaliśmy wtedy bany za free po prostu...

Konto usunięte
Konto usunięte: widzialem kiedys u kumpelki wlasnie tez taka Laguna z tego roku nawet jak przy włorzeniu kluczyków do stacyjki zaczely sie same szyby podnosic i opuszczac wszystkie kontrolki na desce mrygaly jak choinka i rakio sie wlaczylo trwalo to wszystko z 5 min heheh ale mowila ze to normalne od czasu do czasu tak sie dzieje

tak to jest jak ktoś kupi auto po powodzi lub po innym zalaniu elektryki auta...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.