tomasGSL
tomasGSL
  24 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam. Mam problem ze skuterem Wyżej Wymienionym.
http://www.youtube.com/watch?v=3YaxHt8mdqQ

tomasGSL
tomasGSL
  24 stycznia 2011

Dodam ze, na kopkę odpala ale niestety pół księżyc się rozsypał . Proszę o pomoc :)

whitestok
whitestok
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozrusznik

przeczytałem Rozrzutnik :D
ArtystaKombinator
ArtystaKombinator
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kingway

kupiłeś gówno, życzę udanej zabawy przy naprawach :tak:
KORARM
KORARM
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam problem ze skuterem Wyżej Wymienionym.

Widzę, że bardzo dokładnie opisałeś ten problem.
Albo coś z Tobą jest nie tego albo masz problemy z wysławianiem się co za tym idzie nie możesz prostego zdania napisać.
Cybinho
Cybinho
  24 stycznia 2011
ArtystaKombinator
ArtystaKombinator: tomasGSL:Kingway kupiłeś gówno, życzę udanej zabawy przy naprawach

Dokładnie

Radzę udać się na jakieś porządne forum skuterowe (tudzież motoryzacyjne). Chyba nie wierzysz, że na czymś takim jak focia pl ktoś Ci pomoże? Albo po prostu chcesz się pochwalić swoją jednośladową błyskawicą 7s do 50 km/h
tomasGSL
tomasGSL
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie Radzę udać się na jakieś porządne forum skuterowe (tudzież motoryzacyjne). Chyba nie wierzysz, że na czymś takim jak focia pl ktoś Ci pomoże? Albo po prostu chcesz się pochwalić swoją jednośladową błyskawicą 7s do 50 km/h


Tym ścierwem :D Na bank nie chcę się pochwalić. Do zamknięcia problem rozwiązany. Na normalnym forum. Gdzie nie ma takich .!@#$#$%... Pomocnych użytkowników. :D
KORARM
KORARM
  24 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: problem rozwiązany. Na normalnym forum. Gdzie nie ma takich .!@#$#$%... Pomocnych użytkowników. :D

Na szczęście problemy rozwiązujemy takich użytkowników co umieją 2 zdania napisać.
WujekBeton
WujekBeton
  25 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chcę się pochwalić


Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma takich .!@#$#$%...

aż brak mi słów:zonk:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  25 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście problemy rozwiązujemy takich użytkowników co umieją 2 zdania napisać.


popieram :mrgreen:

a problemy takich ktorzy nie potrafia tez rozwiazujemy ale chwilowo potrzaskały nam sie szklane kule...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.