MlodyMosiek19
MlodyMosiek19
  6 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jest to audi A6 C5{1997-2004} 1.9 tdi 110km problem polega na tym ze jak duzej postoi to ciezko pali swiece grzeja jak juz zapali to chodzi dobrze jak sie zgasi i zaraz chce sie zapalic to odpali a jak sie poczeka tak z 20 30 min to juz trzeba go dlugo krecic co moze byc??

whitestok
whitestok
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt mi nie powie, że na przestrzeni 7 miu lat auto jest deska w deskę tak samo składane z i nie ma różnicy!

był lift w 2001 ale to wciaz a6 c5...
blackseven7
blackseven7
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt mi nie powie, że na przestrzeni 7 miu lat auto jest deska w deskę tak samo składane z i nie ma różnicy!

...ja Ci to powiem... powiem lepiej... zbadaj temat merca G-classe D::D:D tylko na zawał nie zejdź :D:D:D
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt mi nie powie, że na przestrzeni 7 miu lat auto jest deska w deskę tak samo składane z i nie ma różnicy!

o co Ty walczysz

ile było silników 1.9TDI 110km? :Woot: bo o to w temacie chodzi żeby rozkminić co się zjeabło.
a skoro wiesz już że to audi a6 C5 produkowane w latach 1997-2004, to UDZIEL SWOJEJ WIEDZY I POMÓŻ KOLEŻCE
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ...ja Ci to powiem... powiem lepiej... zbadaj temat merca G-classe D::D:D tylko na zawał nie zejdź :D:D:D

podbijam
KORARM
KORARM
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zbadaj temat merca G-classe D::D:D tylko na zawał nie zejdź :D:D:D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_klasy_G
Generalnie nie chce mi się tego całego czytać ale nie powiesz mi, że przez te wszystkie lata takie auto jest produkowane tak samo...
Zawsze coś się technicznie zmienia (ulepsza) To, że tak samo wygląda to nie znaczy, że wszystkie szczegóły techniczne są takie same.

Konto usunięte
Konto usunięte: o co Ty walczysz

Na końcu powinno byś " ? "
O nic nudzi i się to wyłapuje twoje błędy w rozumowaniu.

Konto usunięte
Konto usunięte: UDZIEL SWOJEJ WIEDZY

Niestety zabrakło mi wiedzy.
dylsoon
dylsoon
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O nic nudzi i się to wyłapuje twoje błędy w rozumowaniu.

*Twoje

+ zdanie jest niezrozumiałe
KORARM
KORARM
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O nic nudzi i się to wyłapuje twoje błędy w rozumowaniu.

O nic, nudzi mi się to wyłapuje Twoje błędy w rozumowaniu.
Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież koleś napisał, że ma problem w A6 C5 no i ten model był produkowany od 1997 do 2004, w 2001 był lift ale prawie nie widoczny, chyba, że pod względem silników m.in. poprawiony dieslowski silnik 2.5.


'prawie niewidoczny', a z przodu inny jest KAZDY element (zderzak, lampy, maska, blotniki, wzmocnienie, belka, nawet chromowane listwy pod lampy), taka niemiecka filozofia :)
whitestok
whitestok
  10 stycznia 2011
Pose
Pose: 'prawie niewidoczny', a z przodu inny jest KAZDY element (zderzak, lampy, maska, blotniki, wzmocnienie, belka, nawet chromowane listwy pod lampy), taka niemiecka filozofia :)

gdybym w tym samym miejscu zobaczyl przed liftem i po to bym widzial roznice ale tak na ulicy to te audi to jeden huuj...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.