Marioo550660
Marioo550660
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

posiada moze ktos takie autko w gazie ? albo jakis znajomy jakies opinie na temat jak to auto znosi gaz bo jedni mówia ze to wielki bład a inni ze dobrze sobie radzi i sie nie psuje jakies konkrety... jak juz sie psuje to co takiego...

Marioo550660
Marioo550660
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę narzekać ani na spalanie, anie na dynamikę więc chyba słusznie zazdrościsz


ale za taka kase jak go kupiłem to i tak nie załuje ;D zrobi sie swapa i bedzie okej :D nie wiesz jaki jest wtrysk w 2.6 ?
WujekBeton
WujekBeton
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki jest wtrysk w 2.6

nie wiem, a nie chce mi się szukać...
dawidusw202
dawidusw202
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiesz jaki jest wtrysk w 2.6 ?

tez KE więc lipa
najlepsze do gazu to 2.0 (ale tylko gaźnikowce ) 2.2 2,8 3,2
ale 2,0 niektóre miały ke i 2,3 2,6 3,0 tez sie nie nadają do gazu
jak jest elektroniczny wtrysk to można zakładać lpg bez problemu bo jak wiadomo w polsce sie nie przelewa i trzeba kombinować :D
gazowanie mercedesów i bmw z podstawowymi silnikami to nie grzech
Marioo550660
Marioo550660
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2,3 2,6 3,0


a ste silniki mnie najbardziej interesowały -.-
dawidusw202
dawidusw202
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ste silniki mnie najbardziej interesowały -.-

ale dlaczego ? każdy wie ze dobre one to nie są bo to niedopracowane zabytki jak byś lał benzyne to moze by sie nie popsuły ale i tak problemy z układem zapłonowym tam występują
FotkassieEj
FotkassieEj
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3,2

220km :zakochany:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  7 stycznia 2011

pod gaz to Tylko:

2.0 16V, 2.2, 2.8, 3.2 i wieksze ;)

2.0 8V, 2.3, 2.6, 3.0 12V i 3.0 24V niestety posiadaja mechaniczny wtrysk KE-Jetronic ktory w wiekszosci przypadkow pada po jakims czasie uzytkowania LPG :-( a to dlatego ze zaworek strujacy dawką paliwa w rozdzielaczu nie jest smarowany (normalnie smaruje go benzyna) i przy kazdym dodaniu gazu pracuje na sucho :-P

da sie zrobic tak zeby ten zaworek ciagle byl smarowany ale zaden gazownik tego nie zrobi bo mu sie nie chce i nie ma czesci do tego...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i to jest dla mnie własnie smieszne.... dlaczego mam jezdzic jakas puszka ktora mało pali nie wyglada i nie jedzie np tico ? ja wole jezdzic mercedesem z gazem wyglada bosko :D jest wygodny da sie wymijac a to ze dla kogos zagazowanie mercedesa to grzech to mało mnie interesuje. jak dlamnie to czysta głupota kupujac merca 2.6 +gaz jezdzisz za ta sama cene co takim tico... Marioo550660


Konto usunięte
Konto usunięte: teraz są inne czasy, i inne instalacje wszystko chodzi jak w zegarku


Dobra jeździjcie sobie na tych bombach :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  7 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobra jeździjcie sobie na tych bombach


za duzo gazet ;-)

lepsza bomba w postaci merca z gazem niz smiertelne wozidelko typu Tico, seicento, matiz itp ;) w tych autach strefe zgniotu reguluje sie nogami... :mrgreen:
KtoWrocilNaHajda
KtoWrocilNaHajda
  7 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobra jeździjcie sobie na tych bombach :D

mam diesla :lol2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2011
misza1
misza1: za duzo gazet ;-) lepsza bomba w postaci merca z gazem niz smiertelne wozidelko typu Tico, seicento, matiz itp ;) w tych autach strefe zgniotu reguluje sie nogami...

Masz trochę racji jeśli chodzi o strefę zgniotu ale to do polemizowania. Teoretycznie drzewo w autobusie przy czołowym zderzeniu znajdzie się na wysokości 3 rzędu więc wiesz.
A z drugiej strony te mercedesy w statystykach są częściej notowane w dziale wypadki bo matizami, tico i innymi cieniasami nikt się nie rozbija praktycznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam diesla

:crylol:
To po uj się odzywasz :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  7 stycznia 2011

a jesli chodzi o gaz to mam tu dosc madry artykul wlasnie o K.KE-Jetronicu ;-)

http://merc-mojeauto.blogspot.com/

nie wszystko sie do konca zgadza ale to detaliki ;-)

WujekBeton
WujekBeton
  8 stycznia 2011
misza1
misza1: strefe zgniotu reguluje sie nogami...

:zakrecony:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: mercedesy w statystykach są częściej notowane w dziale wypadki

bo takim tikaczem, cieniasem czy matizem to aż wstyd się rozbić :lol: Mercem to już i porządne dachowanie podchodzi robić :mrgreen:
może głupio myśle, ale jeżeli stać Cię na dwu, trzylitrowego merca to nie gazuj go:zonk: a jeżeli chcesz tanio jeździć to kup sobie legendę polskiej motoryzacji 126p:zakrecony:
blackseven7
blackseven7
  8 stycznia 2011

...dokładnie takim modelem, z tym silnikiem mój sąsiad jeździ na taxi :D zrobione na muchozolu ponad 200tysi już, instalacja sekwencyjna BRC, zmienia filtry co 15 tysi, tankuje na statoilu i żadnych problemów... po 90tyś padł czujnik ciśnienia gazu, koszt naprawy 0 pln - gwarancja. Lata i na lpg i na pb tak samo, tylko gaz do merca to musi założyć ktoś kto się na tym zna... a nie Stasiek z Bielan co postanowił gaz montować do samochodów...:P

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie takim modelem, z tym silnikiem


znaczy jakim??
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.