Marioo550660
Marioo550660
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

posiada moze ktos takie autko w gazie ? albo jakis znajomy jakies opinie na temat jak to auto znosi gaz bo jedni mówia ze to wielki bład a inni ze dobrze sobie radzi i sie nie psuje jakies konkrety... jak juz sie psuje to co takiego...

i3ogus
i3ogus
  5 stycznia 2011

Merce nie tolerują gazu, więcej problemu niż pożytku.

ferrari1
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ferrari1
  5 stycznia 2011

Do Mercedesa nie należy zakładać gazu.Scególnie do motoru 2.3 bo ma wtrysk mechaniczny boże KE-Jetronic-do takich systemów absolutnie nie wolno montować gazu-problemy gwarantowane!!!

ferrari1
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ferrari1
  5 stycznia 2011

''...wtrysk mechaniczny boże KE-Jetronic...''-pomyłeczka, chodziło o Bosch a nie ''boże''

Marioo550660
Marioo550660
  5 stycznia 2011

to nie dobrze ;D trzeba bedzie sprzedac...

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 stycznia 2011

Nie ma to jak merol, bmw czy audi w gazie :rotfl:

Szanujcie tych producentów i jak coś zakładajcie sobie gaz do poldków, tico czy innych pudełeczek :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Marioo550660
Marioo550660
  5 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

mysl logicznie człowieku ;p nie da sie utrzymac takiego samochodu bez gazu nie majac 2500zł miesiacznie albo paliwa na lewo;p sa mercedesy które przyjmoja gaz bezproblemowo i niby czemu nie mozna ich gazowac ? wkładasz sekwencyjny i nic na tym nie tracisz
KtoWrocilNaHajda
KtoWrocilNaHajda
  5 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie ma to jak merol, bmw czy audi w gazie Szanujcie tych producentów i jak coś zakładajcie sobie gaz do poldków, tico czy innych pudełeczek

przekonałem się do gazu
żadna lipa :tak:
whitestok
whitestok
  6 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie ma to jak merol, bmw czy audi w gazie Szanujcie tych producentów i jak coś zakładajcie sobie gaz do poldków, tico czy innych pudełeczek

A niby dlaczego mamy te matki szanować? Np. dlatego, że ostatnio nie szanują klienta i robią coraz to bardziej awaryjne auta? :D
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie szanują klienta i robią coraz to bardziej awaryjne auta? :D

Szanują. Ale od klasy E. :tak:

Chcesz mieć taniego merca? Z jakiegoś powodu jest on tańszy od swoich zacniejszych kuzynów z klasy E i S. Nic nie poradzisz.
Tak samo się to ma przy BMW i Audi.
WujekBeton
WujekBeton
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: matki szanować

no chyba nie trzeba Panu tłumaczy czemu matki się szanuje :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: żadna lipa

ja się nie przekonałem i dalej twierdze, że gaz to do zapalniczek

Konto usunięte
Konto usunięte: nie da sie utrzymac takiego samochodu bez gazu

mi się daje utrzymać 220e

Konto usunięte
Konto usunięte: nie majac 2500zł

:woot:a, o to chodzi::zakrecony:
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mysl logicznie człowieku ;p nie da sie utrzymac takiego samochodu bez gazu nie majac 2500zł miesiacznie albo paliwa na lewo;p sa mercedesy które przyjmoja gaz bezproblemowo i niby czemu nie mozna ich gazowac ? wkładasz sekwencyjny i nic na tym nie tracisz

To jeśli się nie zarabia odpowiednio do marki samochodu to takiego się nie kupuje, proste.

Konto usunięte
Konto usunięte: przekonałem się do gazu żadna lipa

Nie mówię, że w ogóle jest zły. Też kiedyś miałem w starym eskorcie jak gaz kosztował 1,60 i mało zarabiałem. I może przez to jakoś jestem wyczulony na instalacje gazowe w nowych samochodach bo kojarzy mi się ze złomami :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A niby dlaczego mamy te matki szanować? Np. dlatego, że ostatnio nie szanują klienta i robią coraz to bardziej awaryjne auta? :D

Podaj przykłady :)

Cieszę się, że wywołałem burzę mózgów :swir:
Widać czuwacie :)
:piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mietek248
mietek248
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi się daje utrzymać 220e

silnika to zazdroszcze bo te 2.2 to dobrze jedzie i mniej pali a te 2.3 to chyba najgorsze gówno mercedesa ale przekonałem sie o tym jak juz go kupiłem -.-

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To jeśli się nie zarabia odpowiednio do marki samochodu to takiego się nie kupuje, proste.

i to jest dla mnie własnie smieszne.... dlaczego mam jezdzic jakas puszka ktora mało pali nie wyglada i nie jedzie np tico ? ja wole jezdzic mercedesem z gazem wyglada bosko :D jest wygodny da sie wymijac a to ze dla kogos zagazowanie mercedesa to grzech to mało mnie interesuje. jak dlamnie to czysta głupota kupujac merca 2.6 +gaz jezdzisz za ta sama cene co takim tico... Marioo550660
KtoWrocilNaHajda
KtoWrocilNaHajda
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się nie przekonałem i dalej twierdze, że gaz to do zapalniczek

no i nie masz racji :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie mówię, że w ogóle jest zły. Też kiedyś miałem w starym eskorcie jak gaz kosztował 1,60 i mało zarabiałem. I może przez to jakoś jestem wyczulony na instalacje gazowe w nowych samochodach bo kojarzy mi się ze złomami

teraz są inne czasy, i inne instalacje :tak:
wszystko chodzi jak w zegarku
WujekBeton
WujekBeton
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: silnika to zazdroszcze

nie mogę narzekać ani na spalanie, anie na dynamikę więc chyba słusznie zazdrościsz:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: wymijac

wyprzedzać

Konto usunięte
Konto usunięte: dla kogos zagazowanie mercedesa to grzech

może nie grzech, ale wg mnie niektórych rzeczy nie wypada robić:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: no i nie masz racji

właśnie, że mam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.