NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Samochód: Skoda 1,9TDi

Mam nowy akumulator i rozrusznik a po nocy i tak trzeba 2-3 razy zakręcić żeby odpalił. Widać rozrusznik kręci dobrze itd.

Podejrzewam, że może świece żarowe słabo grzeją ....
Jak to sprawdzić ? Podłączyć pod kompa, czy może da radę tak bez tego też?
A może jakaś inna przyczyna?

Z innej beczki :
Słyszałem, że nagrzewanie tylnej szyby nie powinno być włączone dłużej niż 20 minut?
Co wy na to ?

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

lutek
lutek
  29 grudnia 2010
fifek1985
fifek1985: dobra dobra, normalny czas świecenia kontrolki (grzania świec) to 5-7 sekund.

Praca układu sterowania czyli ogrzewanie świec a świecenie kontrolki to dwa światy. Kontrolka działa zwykle na zasadzie selftest a sterownik grzeje zależnie od temperatury płynu chłodzącego - doucz się zanim zaczniesz komuś dawać złote rady

fifek1985
fifek1985: Jezeli kontrolka świeci dłuzej to znak ze świece są do wymiany (lub niedługo im do tego).

Ponieważ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2010
fifek1985
fifek1985: Że niepali? Tankuj paliwo na dobrych stacjach, zmień filtr paliwa i wtedy można gadać co i jak.

Filtr paliwa zmieniłem przed zimą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.