PoDgUr
PoDgUr
  25 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witam, dostałem propozycje "dobicia" za darmo auta. Rocznik 1991. I moje pytanie jest takie, bo słyszałem że nie można już rejestrować aut z zagranicy. Czy to jest prawda? i jakie to koszta są?:)
Auto sobie będę używać do pracy.

dylsoon
dylsoon
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, dostałem propozycje "dobicia" za darmo auta. Rocznik 1991

teraz pół polski klnie na Ciebie
przecież to prawie nowy samochód :lol2:

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I moje pytanie jest takie, bo słyszałem że nie można już rejestrować aut z zagranicy. Czy to jest prawda? i jakie to koszta są?:)

pierwsze słyszę, jak samochód sprawny, z prawem do rejestracji to chyba żadnych problemów nie powinno byc :Wtf:
Zawomen
Zawomen
  25 grudnia 2010

Widać on nie wiedział co to znaczy

PoDgUr
PoDgUr
  25 grudnia 2010
dylsoon
dylsoon: teraz pół polski klnie na Ciebie przecież to prawie nowy samochód

haha:D

dylsoon
dylsoon: pierwsze słyszę, jak samochód sprawny, z prawem do rejestracji to chyba żadnych problemów nie powinno byc

Obiło mi się o uszy, iż takowa ustawa weszła/miała wejść/wejdzie w życie. Chodziło o samochody od jakiegoś rocznika nie mogły być rejestrowane.
A cena tak na oko?:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać on nie wiedział co to znaczy

:woot:
whitestok
whitestok
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Obiło mi się o uszy, iż takowa ustawa weszła/miała wejść/wejdzie w życie. Chodziło o samochody od jakiegoś rocznika nie mogły być rejestrowane. A cena tak na oko?:)

polacy to taki naród w którym każdy każdemu opowiada różne rzeczy aby tylko ktoś nie sprowadził sobie nic zza granicy...
PoDgUr
PoDgUr
  25 grudnia 2010

No własnie whitestok to mi powiedział członek rodziny i jak takiemu nie ufać xD
Dzięki za info:)

whitestok
whitestok
  25 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie whitestok to mi powiedział członek rodziny i jak takiemu nie ufać xD

hehe z rodziną to tylko na zdjęciach się dobrze wychodzi :) coś w tym jednak jest...
dylarajestuej
dylarajestuej
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: haha:D

:mrgreen:
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  26 grudnia 2010

bo słyszałem że nie można już rejestrować aut z zagranicy.

zmień informatora

a to ile zapłacisz zależy od poj silnika ;) i od ceny rynkowej auta

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.