DobrzePrzyjemnie
DobrzePrzyjemnie
  8 grudnia 2010 (pierwszy post)

Czy ktoś używał może takiego sprzętu http://allegro.pl/nagrzewnica-farelka-grzejnik-samochodowy-12v-smycz-i1354711952.html ??
Zastanawia mnie czy jest to efektywne

MiSZgtv
MiSZgtv
  8 grudnia 2010

2 lata temu dałem się nabrać na to myślałem, że będzie to dmuchać podobnie jak suszarka do włosów, a te urządzenie ledwo co wiało. W środku tego badziewia jest wiatraczek i żaróweczka! Zimne powietrze niczym się nie różni od ciepłego oprócz tego, że na ciepłym pali się żaróweczka taka jak montowana jest w zabawkach po za tym jest to bardzo głośne...
Jeden wielki pic na wodę nie warty 10zł

Pozdro

lutek
lutek
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie czy jest to efektywne

Przy tej mocy raczej nie bardzo a jeśli używasz auta na krótkich trasach i np. masz diesla to szybko załatwisz aku przy takiej zabawce - dość spory prąd bierze żeby alternator nadrobił straty
chicel
chicel
  9 grudnia 2010

jeśli potrzebujesz czegoś efektownego to polecam WEBASTO koszt 3tys złotych a na postoju nagrzeje tak jak podczas pracy silnika, jeśli tylko masz kasę i miejsce w aucie to montuj :) mnie nie stać ;p

Damnavi
Damnavi
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: WEBASTO koszt 3tys złotych

Chyba Cie calkiem pogielo ;P
Max 1,5 tys. i to juz ze zdalnym sterowniem (pilot)
Pi0tr1976
Pi0tr1976
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie czy jest to efektywne

To nie ma prawa dobrze działać, kolejne chińskie :superkupa: wciskane na allegro
WujekBeton
WujekBeton
  10 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Max 1,5 tys. i to juz ze zdalnym sterowniem (pilot)

to chyba Ciebie ,,pogieło"!! w tygodniku ,,Auto Świat" kiedyś czytałem o nagrzewnicach i koszt był znacznie ponad 3 tysiące (tych zdalnie odpalanych). wejdź sobie na allegro.pl i zobacz ile kosztuje porządnej firmy, nowe urządzenie.
chicel
chicel
  10 grudnia 2010

nowe urządzenie webasto niemieckiej firmy kosztuje 2700zł + montaż = około 3500zł może wynieść więcej, wiem bo brat się orientował ile by to kosztowało do golfa IV i tyle mu powiedzieli.

Damnavi
Damnavi
  11 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte: nowe urządzenie webasto niemieckiej firmy kosztuje 2700zł + montaż = około 3500zł może wynieść więcej, wiem bo brat się orientował ile by to kosztowało do golfa IV i tyle mu powiedzieli.

To zle sie orientowal ;)
Ja kupie za 1500 oryginalne seatowskie i Ci sprzedam za 2300, pasi? :mrgreen:
angelika28071991
angelika28071991
  18 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie czy jest to efektywne

Mam takie samo w garażu i to straszna ch.u.j.nia.. Musiałbyś jechać z h żeby coś poczuć.
Nie kupuj tego
Magik2803
Posty: 22 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Magik2803
  19 grudnia 2010
http://pl.wikipedia.org/wiki/Moduł_Peltiera miałem kiedyś takie coś do tego był zamontowany radiator za nawiewem pobierało to ok 15A .

Magik

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.