Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  5 października 2009 (pierwszy post)

Witam kulkomaniacy :w00t:

Przepraszam za dwu dniowe spóźnienie z tematem, ale sam zapomniałem, ze to już trwa :D.

Drabinka turniejowa:


Więc, turniej Grand Prix w tym sezonie w nieco przemeblowanej formule, kiedyś było tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: W poprzednich dwóch sezonach organizatorzy zmienili nieco formułę turnieju Grand Prix. 48 zawodników zostało podzielonych na 8 sześciosobowych grup. Każdy zawodnik rozegrywał mecz ze wszystkimi zawodnikami ze swojej grupy. Dwóch najlepszych zawodników z każdej z grup awansowało do najlepszej 16 turnieju Grand Prix. Dalsza część zawodów była już rozgrywana tak jak większość turniejów snookerowych - systemem pucharowym tzn. "przegrywający odpada".

W tym sezonie:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed każdą fazą turnieju począwszy od "najlepszej 16" składy meczów będą losowane. Natomiast w pierwszej rundzie turnieju zawodnicy z kwalifikacji będą grali z wylosowanymi zawodnikami z pierwszej 16 rankingu. Dzięki temu już w drugiej rundzie zawodów, będzie mogło dojść do spotkań najlepszych snookerzystów ze sobą, co ma uatrakcyjnić cały turniej.


Zwycięzcą poprzedniego turnieju Grand Prix był John Higgins, który pokonał w finale Ryan'a Day'a 9-7. Ryan Day niestety już nie gra, odpadł we wczorajszym spotkaniu z Cope'm.

1. Oglądaliście wczorajszy pojedynek Day'a z Cope'm ?. Podobało się ?
2. Kto wygra turniej ?
3. Jak się podoba nowa formuła zawodów ?
4. Czy kieszenie nie są czasem za duże ?

Peace :w00t:
Chudy
Chudy
  5 października 2009
Qbkens
Qbkens: 1. Oglądaliście wczorajszy pojedynek Day'a z Cope'm ?. Podobało się ?

Widziałem jednego frejma,bardzo wyrównana gra

Qbkens
Qbkens: 2. Kto wygra turniej ?

Chciałbym żeby Higgins wygrał

Qbkens
Qbkens: 4. Czy kieszenie nie są czasem za duże ?

Są odpowiednich rozmiarów
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  5 października 2009
Chudy
Chudy: Widziałem jednego frejma,bardzo wyrównana gra

Zapytałem dlatego, własnie ze względu na ciekawą taktyczną końcówkę tego spotkania :).

Chudy
Chudy: Chciałbym żeby Higgins wygrał

Ja kibicuję Allen'owi :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.