goldshaker
goldshaker
  29 listopada 2010 (pierwszy post)

apeluję o ostrożną jazdę:)

WujekBeton
WujekBeton
  2 grudnia 2010
uotr
uotr: dużych samochodów. Po co się pchacie skoro wiecie że jest ślisko ? N

bo szef ,,prosi" :woot:tak praca i będą jeździć, a parkingów u nas mamy tyle, że kierowca może sobie stawać gdzie mu pasuje i kiedy mu pasuje??! akurat:nie:

lutek
lutek: Raczej przez drogowców którzy nie dopilnowali podstaw

raczej przez pogodę, bo drogowcy słusznie nie wyjeżdżają odśnieżać i sypać dróg dopóki pada śnieg, a jak już wyjadą to stoją w korkach:lol:
lutek
lutek
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej przez pogodę, bo drogowcy słusznie nie wyjeżdżają odśnieżać i sypać dróg dopóki pada śnieg, a jak już wyjadą to stoją w korkach

Słuszne to może i to jest ale w przypadku ulic w miastach a nie dróg krajowych - szczególnie ich newralgicznych punktów
folkemon
folkemon
  2 grudnia 2010

wczoraj było ślisko :and: Auto całe, nikomu nic się nie stało,ale duma zraniona :smutny:

a co do ciężarówek to ciekawi mnie na jakich takie ciężarówki jeżdżą kapciach :woot: To jakieś całoroczne czy jak? Pytam z ciekawości, bo wczoraj masę ich widziałem stojących lub driftujących na prostych,niewielkich podjazdach :nie:

a co do drogowców, to też mnie dziwi brak sypania podjazdów. Dlaczego nie ma takich niewielkich piaskarek, które by jeździły tylko do wzniesień i sypały je szybko gdy spadnie śnieg Nawet by mogły mieć niebieskiego koguta by szybciej dojeżdżać :woot:

WujekBeton
WujekBeton
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na jakich takie ciężarówki jeżdżą kapciach

coś jakby całoroczne :jezyk:
dawidusw202
dawidusw202
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

to ze są duzi nie oznacza ze mogą łamać przepisy i stwarzać zagrożenie a pozatym powinni sobie zdawać sprawe z tego ze mają ciężkie pojazdy i taki jeden ciągnik siodłowy może robić duzego syfu na drodze a pozatym powinni dawać przykład dla innych kierowców a nie zachowywać ze w taki sposób
lutek
lutek
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze są duzi nie oznacza ze mogą łamać przepisy i stwarzać zagrożenie

A to że jesteś "mały" nie oznacza że możesz robić to samo i uważać że nikt nie zauważy albo że wszyscy inni tak robią

Konto usunięte
Konto usunięte: a pozatym powinni sobie zdawać sprawe z tego ze mają ciężkie pojazdy i taki jeden ciągnik siodłowy może robić duzego syfu na drodze

Owszem i przy okazji kierowcy mniejszych auto powinni w tym samym stopniu zdawać sobie sprawę jak wygląda droga hamowania takiego samochodu, jakie są następstwa zajechania mu drogi itp itd - a tego niestety brak

Konto usunięte
Konto usunięte: a pozatym powinni dawać przykład dla innych kierowców a nie zachowywać ze w taki sposób

A kierowcy innych pojazdów nie powinni go dawać?
Konradb3
Konradb3
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytam z ciekawości, bo wczoraj masę ich widziałem stojących lub driftujących na prostych,niewielkich podjazdach

Pusty z naczepa zero przyczepność na osi ciągnącej a dodatkowo jeszcze trzeba naczepę ciągnąć a z kolei wszystkiego na przód nie da się załadować lub samych najcięższych rzeczy bo przy kontroli ITD nie wytłumaczysz , że chciałeś dobrze a kary lecą w tys. zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: i taki jeden ciągnik siodłowy może robić duzego syfu

tiaa ale jak osobówka wyprzedza na wariata i pieprznie na czołowe z drugim 2 osoby na miejscu pol dnia droga zablokowana to on wtedy nie robi duzego syfu :zonk:
dawidusw202
dawidusw202
  3 grudnia 2010

ja zawsze przestrzegam przepisy a jakiś debil stwarza zagrożenie i może zaraz dojść do zderzenia to mu pomagam poprzez zjechanie na bok zeby nie było masakry i staram sie nie pakować pod "tiry " bo wiem ze jest ciężko z hamowaniem a pozatym sam mam być zamiar tirowcem więc ja tu nikogo nie obrażam ale niektórzy nie powinni mieć kategorii c+e bo zaś pokazują w telewizji jak sie przewracają bo głupkowali zamiast jechać normalnie

lutek
lutek
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zawsze przestrzegam przepisy

na pewno...

Konto usunięte
Konto usunięte: a pozatym sam mam być zamiar tirowcem więc

...więc pojeździsz to pogadamy
WujekBeton
WujekBeton
  4 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy nie powinni mieć kategorii c+e

niektórzy nie powinni nawet rowerami jeździć w miejscach publicznych. gdzieś widziałem obrazek (chyba na demotywatorach:jezyk:) z podpisem, że zima oddzieli kierowców od posiadaczy prawa jazdy :lol:
dawidusw202
dawidusw202
  4 grudnia 2010
lutek
lutek: ..więc pojeździsz to pogadamy

no na pewno nie będe sie wydurniał jak inni bo trzeba zrobić dobre wrażenie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy nie powinni nawet rowerami jeździć w miejscach publicznych. gdzieś widziałem obrazek (chyba na demotywatorach) z podpisem, że zima oddzieli kierowców od posiadaczy prawa jazdy

zgadza sie ale tez trzeba wziąc pod uwage ze duzo wiary ma letnie opony i nie radzą sobie zbytnio (ja tam na letnich akurat daje rade)
Konradb3
Konradb3
  4 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dobre wrażenie


dobre wrażenie to się na egzaminie robi.....

Konto usunięte
Konto usunięte: zgadza sie ale tez trzeba wziąc pod uwage ze duzo wiary ma letnie opony i nie radzą sobie zbytnio (ja tam na letnich akurat daje rade)

dlatego jestem za obowiązkiem wprowadzenia nakazu używania zimówek :]
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 grudnia 2010

ja mam takie pytanie do jeżdżących automatami, jak się jeździ zimą? wiadomo że np jak się zakopiesz, to najlepszy sposób żeby wyjechać to "w przód i w tył" a żeby w automacie zmienić bieg z D na R trzeba się zatrzymać więc sens w tym żaden :woot:
i jak jest z hamowaniem? autem z manualną skrzynią biegów zwalnia się biegami, a w automacie jest chyba tak że jak puści się gaz to samochód jakby na luzie jechał? w automacie nie występuje hamowanie silnikiem? (nie mówie to o tiptronicu itp)

RaniszMnieBabo
RaniszMnieBabo
  9 grudnia 2010
uotr
uotr: Po co się pchacie skoro wiecie że jest ślisko ?

Po to żebyś mógł iść w niedziele do supermarketu na zakupy :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.