goldshaker
goldshaker
  29 listopada 2010 (pierwszy post)

apeluję o ostrożną jazdę:)

waldi924
waldi924
  29 listopada 2010

nie jest tak zle z tym tylnym napedem myslalem ze grzej bedzie. dsc swietnie prostuje samochod a z wyjerzdzaniem z zasp to to przyznaje racje niewielka i jest problem ale wystarczy dsc wylaczyc troszke rozruszac samochod w tyl i w przod i jakos sie wyjerzdza, poczekamy na wieksze wtedy pewnie bede mial gorsza opinie na ten temat. a co do mlodosci to nie wiek swiadczy o umiejetnosci tylko ilosc przejechanych km ja akurat po skandynawi pomykam wiec cos o zimie i drodze wiem

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: apeluję o ostrożną jazdę:)

lepiej zaapelować, aby ktoś się zajął odśnieżaniem,
bo niedługo nie będzie wiadomo, gdzie droga, a gdzie chodnik :>
goldshaker
goldshaker
  29 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej zaapelować, aby ktoś się zajął odśnieżaniem,

racja, gdzieś ostatnio słyszałem, że spycharki są gotowe do akcji ale jakoś ich nie widać:/

Konto usunięte
Konto usunięte: bo niedługo nie będzie wiadomo, gdzie droga, a gdzie chodnik :>

u mnie na osiedlu już tak jest:)
WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś się zajął odśnieżaniem

uprzejmie melduje, że swój rewir już odśnieżyłem :mrgreen::piwo:
dawidusw202
dawidusw202
  30 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja też, szczególnie do Panów jeżdżących tirami.

oni i tak ciągle łamią przepisy więc to nic nie da a później pokazują jak kolejny tirowiec przejechał rondo w poprzek bo zapiepszał na pełnym gazie jak głupi

Konto usunięte
Konto usunięte: potem takie obrazki też nic dziwnego

czasem łatwiej zrobić kontre tylnionapędowcem niż wyjeżdzającą z zakrętu fwd
a pozatym jak sie jedzie wolno to nic sie nie stanie ale jak sie przekracza prędkość podwójnie to tak jest
ps ja tez juz wszystko odśnieżyłem
WujekBeton
WujekBeton
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie jedzie wolno to nic sie nie stanie

nie zawsze:jezyk: jak już pisałem brat rozwalił skode jadąc 40km/h:zonk: pani przed nim straciła panowanie nad autem i buum:lol:
lutek
lutek
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: oni i tak ciągle łamią przepisy

Nie generalizuj

Konto usunięte
Konto usunięte: a później pokazują jak kolejny tirowiec przejechał rondo w poprzek bo zapiepszał na pełnym gazie jak głupi

Rondo w poprzek? jakiś przykład może?
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  30 listopada 2010

a ja apeluje o to by wybrać piesze spacerki, albo autobusami...

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  30 listopada 2010
raugi
raugi: a ja apeluje o to by wybrać piesze spacerki


idz przy -10 wypnij klate
chicel2009
chicel2009
  30 listopada 2010
raugi
raugi: a ja apeluje o to by wybrać piesze spacerki, albo autobusami...

po nie odśnieżonych chodnikach ? nie bardzo mi się to widzi...każdy idzie ulicą a samochody ledwo wyhamowują widzac pieszego...
autobus? hmm wczoraj w sąsiedniej wiosce autobus wjechał w tył poloneza....

Konto usunięte
Konto usunięte: nie zawsze jak już pisałem brat rozwalił skode jadąc 40km/h pani przed nim straciła panowanie nad autem i buum

hmm i tu brat nie zachował bezpiecznej odległości która zimą powinna być dwa razy dłuższa niż latem... z 40km/h zahamowac z ABS no to potrzeba jakichś 10-15m w obecnych warunkach na drodze.
a 80% kierowców z systemem ABS boi się tego systemu gdyż boją się po prostu tego bicia na pedale hamulca i go puszczają.... heh ja też się przyznam tego boję bo mam wrażenie że jak się go wciśnie podczas pracy tego systemu mocniej to się coś urwie :D
a tak nawiasem to w mieście w szczególności uważać, na pasach bo ludzie wchodza jak by to lato było
machu221
machu221
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czasem łatwiej zrobić kontre tylnionapędowcem niż wyjeżdzającą z zakrętu fwd


to wiem dlatego nie jeżdżę zimą ojca autem wole swoje czuje się bezpieczniej :D
WujekBeton
WujekBeton
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: brat nie zachował bezpiecznej odległości

no

lutek
lutek: Rondo w poprzek? jakiś przykład może?

mówili jakoś nie dawno w telewizji, że gdzieś tak przeleciał, ale to nie jego wina:mrgreen: miesiąc temu jak jechał po raz ostatni tamtą drogą to ronda nie było:lol::lol:
Konradb3
Konradb3
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: oni i tak ciągle łamią przepisy więc to nic nie da a później pokazują jak kolejny tirowiec przejechał rondo w poprzek bo zapiepszał na pełnym gazie jak głupi

Jak kiedyś nie będziesz miał co do gara włożyć to docenisz tą prace.....

A ja apeluje .... jak ktoś nie czuje się na siłach jechać w taką pogodę to niech poczeka na wiosnę...
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  1 grudnia 2010

No właśnie, co do kierowców dużych samochodów. Po co się pchacie skoro wiecie że jest ślisko ? Niewielka górka i stoicie tak jak w poniedziałek na K19 w stronę Lublina. Nie lepiej poczekać na jakimś parkingu ?
Kilkanaście godzin w korku przez kierowców ciężarówek. :zonk:

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
lutek
lutek
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mówili jakoś nie dawno w telewizji, że gdzieś tak przeleciał, ale to nie jego wina miesiąc temu jak jechał po raz ostatni tamtą drogą to ronda nie było

Wyjątek to nie reguła a poza tym nie tylko kierowcy dużych aut jadą na pamięć...

uotr
uotr: Po co się pchacie skoro wiecie że jest ślisko ? Niewielka górka i stoicie tak jak w poniedziałek na K19 w stronę Lublina. Nie lepiej poczekać na jakimś parkingu ?

Przedstaw swoje świetne pomysły moim spedytorom i pracodawcy - wyśmieją cię lepiej odemnie...

uotr
uotr: Kilkanaście godzin w korku przez kierowców ciężarówek.

Raczej przez drogowców którzy nie dopilnowali podstaw czyli posypania podjazdów i zjazdów na tak kluczowych drogach.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.