luk1722
luk1722
  9 listopada 2010 (pierwszy post)

witam prosze o pomoc w sprawie polo 91rok auto odpalam chodzi bardzo dziwnie kopci dusi sie jak powoli gazuje i poszczam gaz itd w pewnym momencie gasnie co to moze byc

tralalalamisiu
tralalalamisiu
  9 listopada 2010

kupić nowe polo :)

xxxMarcinek
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xxxMarcinek
  9 listopada 2010

kolego. opisz to polo,tj. rodzaj silnika pojemność i co to? diesel czy benzyna?

xxxMarcinek
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xxxMarcinek
  9 listopada 2010

jak coś to pisz do mnie na profil. jestem mechanikiem więc postaram się Ci pomóc

KORARM
KORARM
  9 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam prosze o pomoc w sprawie polo 91rok auto odpalam chodzi bardzo dziwnie kopci dusi sie jak powoli gazuje i poszczam gaz itd w pewnym momencie gasnie co to moze byc

Ato się popsuło
sasiek5
sasiek5
  12 listopada 2010

jaki kolor jest tego dymu co ci kopci jak niebieski to olej bierze jak czarny to wiele przyczyn moze byc za bogata mieszanka jak bialy to moze byc para czesto jak zaimny jest ale tez moze byc plyn chlodzacy ze jest spalany sprawdz poziom plynow dusi sie moze nie chodzi na wszystkie gary sie nie zobaczy to ciezko powiedziec przyczyn moze byc wiele nie lpiej jechac do serwisu dac tam pare zloty i bedziesz wiedziec czarno na bialym wszystko a nie sie pytacie w necie ale nie moja brocha

mlodyproko
Posty: 6018 (po ~56 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
mlodyproko
  25 listopada 2010

równocześnie mogła pójść uszczelka pod głowicą...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.