chicel2009
chicel2009
  1 listopada 2010 (pierwszy post)

witajcie, ostatnio zauważyłem że szczeliło mi takie coś przy bloku silnika w moim vw polo od płynu chłodniczego, to jest taki plastik co do niego płynie płyn chłodzący i od tego plastiku wychodzi kilka węży, jest on zaraz przy silniku przymocowany, kompletnie nie wiem jak to się może nazywać dlatego prosiłbym o pomoc bo chcę odnaleźć takie coś i kupić na allegro, słyszałem że dośc często to nawala w vw.

KORARM
KORARM
  1 listopada 2010

Zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego

chicel2009
chicel2009
  1 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego

nie chodzi mi o zbiornik tylko o to co jest przy samym silniku, podobne do obudowy termostatu...
KORARM
KORARM
  1 listopada 2010

A jaki silnik? jaki rocznik? może pokażesz na zdjęciu?

ramok23
Posty: 10 (po ~195 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ramok23
  1 listopada 2010

nazywa sie to plastikowy kruciec przynajmniej tak sie to powszechnie mówi i znajduje sie on przy głowicy nad skrzynią biegów i wychodzi z niego pare przewodów i chyba jeszcze są tam jakies czujniki i na pewno jest pare rodzai wiec musisz zobaczyc ile przewodów jest u ciebie i ile czujników

chicel2009
pingerowy
Posty: 117 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
pingerowy
  1 listopada 2010

JESTEM MANIAKIEM motoryzacyjnym witam was
zaczne sie udzielac

Szukam: Miłości
Jestem tu w celu matrymonialnym
Chętne pisać na gg .... jestem wesoły lubie tańczyć itd zawsze mozna sie spotkać wczesniej:)

KORARM
KORARM
  1 listopada 2010

Siema maniaku .,.,
Co do tematy to jak wyżej kruciec

chicel2009
chicel2009
  2 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do tematy to jak wyżej kruciec

no tylko który ? w tym już jest termostat jak się domyślam tak ?
MlodyMosiek19
MlodyMosiek19
  2 listopada 2010

Pewnie obudowa termostatu Ci strzelila

KORARM
KORARM
  2 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no tylko który ? w tym już jest termostat jak się domyślam tak ?

Tego nie wiem czy jest termostat ale chyba tak a który to nie wiem najlepiej mieć taki sam na wzór.
Chyba, że ktoś biegły w tym temacie dojdzie do tego.
Bo te króćce mogą różnić się w zależności od silnika, rocznika czy wyposażenia.
Jednym słowem zobacz jaki masz i na zdjęciach musisz porównywać jak kupujesz na allegro.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.