eSKa85
eSKa85
  17 października 2010 (pierwszy post)

Witam, mam pytanie na temat przebiegu auta,
rocznik 1996, przebieg 218.000 km,
duzy to jest przebieg jak na ten rocznik? Dodam ze to Honda Civic w sedanie

goldshaker
goldshaker
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: duzy to jest przebieg jak na ten rocznik? Dodam ze to Honda Civic w sedanie

jak w sedanie to kiepsko:/ a tak serio to jeśli licznik nie był cofany to jeszcze polata samochodzik, po za tym zależy jak były przejechane te kilometry itp. także ciężko odpowiedzieć, licznikiem to w sumie przy kupnie samochody nie ma co się sugerować:P
luk0712
luk0712
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

jesli kupione w polsce dosc prawdopodny przebieg

zagraniczny to juz niebardzo

musisz popatrzyć na wnetrze itp
jak zużyte itd
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rocznik 1996, przebieg 218.000 km,

ok 16 tyś k rocznie, dużo?
whitestok
whitestok
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mam pytanie na temat przebiegu auta, rocznik 1996, przebieg 218.000 km, duzy to jest przebieg jak na ten rocznik?

za mały jest jak na ten rocznik, bankowo był cofany zegar lub po prostu wstawiony od auta z niższym przebiegiem lub wstawiony nowy 218tys km temu :)
luk0712
luk0712
  18 października 2010

honda w sedanie przeważnie była wybierana przez normalnych ludzi typu dziadkowie czy ktoś spokojny

przebieg 218tyś dosc prawdopodobny
bo jak

Konto usunięte
Konto usunięte:

wyliczył 16tys rocznie

to na oko z 50 km dziennie
typowy dojazd do pracy plus wakacje nad morzem raz na rok
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  18 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wyliczył 16tys rocznie to na oko z 50 km dziennie typowy dojazd do pracy plus wakacje nad morzem raz na rok

dokładnie :tak:

u mnie citroen ma ok 36 tyś, w trzy lata, co daje 12k rocznie, załóżmy że po 10ciu latach bym chciał je sprzedać, kto uwierzy w 10cio letniego citroena berlingo, z przebiegiem 120 tyś :ziober2:
siemkos89
siemkos89
  18 października 2010

Nie patrz na przebieg tylko na stan faktyczny auta:) i wez tu w polsce licznikow nie krecxD

czupo
Posty: 13 (po ~103 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
czupo
  18 października 2010

jest to mały przebieg ale nie patrz na to na stan silnik skrzynia wnętrze itp te hondy maja dobre silniki dynamiczne i malo awaryjne gorzej z zawieszeniem..

FromPolandProject
FromPolandProject
  20 października 2010

Moim zdaniem to taki normalny przebieg. Patrz na bude większość civiców to niezłe ulepy w sobotę byłem oglądać jednego na zdjęciu igła. Mi wystarczyło 10 s po czym stwierdziłem że miał zrobiony z duuupey garaż do samej tylnej belki na drzwiach kierowcy fale dunaju po szpachli tylko czas straciłem. Od razu jak dzwonisz to pytaj się czy warto przyjeżdżać,

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  20 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: honda w sedanie przeważnie była wybierana przez normalnych ludzi typu dziadkowie czy ktoś spokojny

to jest dobre określenie hondy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.