Sysuniax3
Sysuniax3
  2 października 2009 (pierwszy post)

kto zamierza kupić ?
czy to możliwe że oryginał kosztuje na allegro 70 zł ?
często gracie na komputerze ? :jezyk2:

RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  2 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Też ? Bo Fm 30.10 wyjdzie ( Football Manager ) a Fifa Manager to co innego Ogólnie jak dla mnie to zdecydowanie gorsza niż Football

zalezy jak dla kogo ja wole fife managera:P

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Za dużo zajmuje to demko

ponad 2 gb:/

Konto usunięte
Konto usunięte: luudzie :) dzisiaj premiera fify 10 :) i wcale nie jest taka droga, sprawdźcie sobie na allegro :)

taa ciekawe kto kupi taki szajs
Sysuniax3
Sysuniax3
  2 października 2009

za 180 tez sa :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kto zamierza kupić ? czy to możliwe że oryginał kosztuje na allegro 70 zł ? często gracie na komputerze ?

pewnie sciągne, ale obawiam się, że mój komp ani lap nie da rady
pewnie więcej będzie kosztować
nomm z fifek to 08 ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  3 października 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: pewnie sciągne, ale obawiam się, że mój komp ani lap nie da rady pewnie więcej będzie kosztować nomm z fifek to 08 ;/

przeciez ta grafa chyba jest z 2006 roku twoj komp musialby by byc antykiem zeby nie uruchomic tej gry:P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez ta grafa chyba jest z 2006 roku twoj komp musialby by byc antykiem zeby nie uruchomic tej gry:P

no szału na nim nie ma procek 1,9GHz ramu 2GB
na fife10 to nie styknie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencik
smencik
  3 października 2009

Generalnie to EA z Fify robi grę tylko i wyłącznie konsolową. Na pecetach gra wygląda dennie i mało realistycznie, a na PS czy xbox'ie aż chce się grać :and: W PESie już takiej różnicy nie ma, dlatego na kompie można się bardziej rozwinąć, chociaż bez pada i tak nie ma zabawy. Jeśli chodzi o przyszłość, to z PESem właśnie wiążę większe nadzieje, bo po pierwsze EA jedzie na renomie Fify, a co wersja, to mniej nowości, a po drugie amerykanie dobrego symulatora piłki nożnej nie są w stanie stworzyć :jezyk2:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  3 października 2009

Fifa 99 była najlepsza - ile ja się w to ograłem na moim Pentium'ie 120 MHz z 64 mb ram'u i bez karty dżwiękowej... :mrgreen:.

Obecnie Fifa - na PC (na konsoli nie grałem, jedynie na PSP ale tam na tym małym ekraniku to i tak nie za wiele widać) jest grą słabszą od PES'a. A problem braku licencji czy jakichś klubów w rozgrywkach LM można spokojnie samemu naprawić - jest dużo świetnych płatek czy patch'y robionych przez graczy...

smencik
smencik
  3 października 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A problem braku licencji czy jakichś klubów w rozgrywkach LM można spokojnie samemu naprawić - jest dużo świetnych płatek czy patch'y robionych przez graczy...

Ale na początku psioczyłeś na PES'a 09 za brak Bayernu Monachium :mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  3 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kto zamierza kupić ?

Chętnie bym pograł ale mam zepsute dvd na kompie, poza tym na tym moim mega sprzęcie zapewne to nawet by nie ruszyło:lol2:
RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  3 października 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: no szału na nim nie ma procek 1,9GHz ramu 2GB na fife10 to nie styknie.

haha ja mam mniej i mi chodzi na full:)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  3 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na początku psioczyłeś na PES'a 09 za brak Bayernu Monachium

A bo wpakowali w wersji 2009 w miejsce Bayernu jakiś Zenit :evil:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to możliwe że oryginał kosztuje na allegro 70 zł ?

sprawdziłem dziś w empiku kosztuje 69,90 :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha ja mam mniej i mi chodzi na full:)

chyba fifa 98 na okienku 620x320 :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DziKuuuU
DziKuuuU
  4 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: luudzie :) dzisiaj premiera fify 10 :) i wcale nie jest taka droga, sprawdźcie sobie na allegro :)


mało kto teraz kupuje oryginały

Konto usunięte
Konto usunięte: taa ciekawe kto kupi taki szajs


gdyby tego nikt nie kupował co roku by gra nie wychodziła :)
Wassup
Wassup
  4 października 2009

Ja przepadam za fifa :) Osobiście wolę PES'a :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.