Anciur
Anciur
  2 października 2010 (pierwszy post)

Znalazłam fajny motocykl w necie, do kolesia zadzwoniłam obgadałam co i jak.. Tylko jest mały problem.
Ja jestem z Krakowa a motor w Warszawie. Przed zakupem mimo wszystko wolałabym żeby oglądnął go jakiś mechanik czy z nim wszystko ok, czy wszystkie części są orginalne tak jak zastrzega obecny właściciel itd.
No z Krakowa żadnego mechanika ciągnąć tam nie będę i tu pojawia się moje pytanie czy zna może ktoś jakiegoś mechanika z Wawy który podjechałby oglądnąć motor przed zakupem i oczywiście jakki byłby koszt.
Orientuje się ktoś?
W necie oczywiście jest tysiące z Wawy, ale pytam czy ktoś zna godnego polecenia mechanika?

tamanya
tamanya
  2 października 2010

..a nie masz żadnego kumpla, który mógłby pojechać z Tobą i obejrzeć go na miejscu>
Ja tak robiłam, jak jechałam po swoje moto;p

Anciur
Anciur
  2 października 2010

Mam, ale tu chodzi mi o mechanika, który sprawdzi dokładnie części.
Ostatnio właśnie taki kumpel pojechał kupić sobie nowy motor i okazało się , że jest on złożony z części od 3 innych motorów. Wolę już kogoś kto się naprawdę na tym zna

whitestok
whitestok
  2 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam, ale tu chodzi mi o mechanika, który sprawdzi dokładnie części.

czyli silnik też będzie musiał rozkręcać aby sprawdzić? :D hahaha
Anciur
Anciur
  2 października 2010

najlepiej jakby rozłożył przy mnie motor na części pierwsze

Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha

;):fakju:
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  2 października 2010

pokaz linka do tego motocykla

Anciur
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  4 października 2010

albo kręcony przebieg albo ten motor miał ostrego strzała w młodym wieku, to niemożliwe ze przez 4 lata przejechał 3500km... Mogl dostac dzwona i stać długo az go ktos poskladal, lub tak jak mowie jest nieźle cofniety, choc stawiam na to pierwsze.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  5 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: albo kręcony przebieg albo ten motor miał ostrego strzała w młodym wieku

Bywają wyjątki, czemu nie? Najlepiej jechać na miejsce i sprwdzić, poza tym co za sens cofania przebiegu w 4 letnim motocyklu ;/
Anciur
Anciur
  5 października 2010

no tez tak myslalam ze moglo przy nim byc cos krecone.
ale mysle jeszcze nad tym
http://allegro.pl/suzuki-sv-650-s-jedyna-w-swoim-rodzaju-poznan-i1254570167.html

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  12 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ZX7RxNINJA:albo kręcony przebieg albo ten motor miał ostrego strzała w młodym wieku Bywają wyjątki, czemu nie? Najlepiej jechać na miejsce i sprwdzić, poza tym co za sens cofania przebiegu w 4 letnim motocyklu ;/

ano ma poniewaz im mniejszy przebieg tym wartosc wieksza... tak trudno to zrozumiec? ludzie cofaja przebiegi w rocznych nawet byle sprzedac...im mlodsze moto tym mniejsze podejrzenia przy niskich przebiegach.

Konto usunięte
Konto usunięte:

nie masz zadnego znajomego ktory orientuje sie w temacie moto? nie jest potrzebny mechanik do ogledzin moto, wystarczy ktos dla kogo jest to pasja i sam dlugo smiga.
poza tym orginalne czesci... przeciez nikt zamiennikow nie montuje bo to nieoplacalne, czesci kosztuja niemalze tyle samo wiec po co je zmieniac, jedynie mozna zauwazyc gdy owiewki nie sa orginalne z ABS a laminatu. Poza tym nawet gdyby czesci byly zamienne to co? Najwazniejszy jest stan techniczny, czy silnik sie nie poci, czy rowno chodzi, zawory nie stukaja,rozrzad nie trajkocze, rama i lagi proste,glowka ramy nie wyrabana itd, co do optyki wszystko mozna samemu dopiekszyc co sprawi wieksza frajde...

Konto usunięte
Konto usunięte:

siema:piwo::piwo::piwo::piwo:

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.