Maizter
Maizter
  18 września 2010 (pierwszy post)

Ostatnio chyba na diskowery o tym gościu było gorąco
Czyli panowie nie gazik nie diesel a tajemniczy niebieski wywar doktora Fukudy
ale to chyba tylko na japońce bd działać???
słyszeliście o tym??
ponoć nawet japońskie zespoły piłkarskie używają tą serwatke po oleju do smarowania mięśni...

PavolStano
PavolStano
  18 września 2010

Wez przybliz,bo cos moze sie obilo mi o uszy,ale do konca niewiem....ze to co,daje powera,energii?ALe na ludzi tez dziala czy na pojazdy tylko?:P

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  18 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszeliście o tym??

nie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: diesel

mógłby być tańszy :tak:
Maizter
Maizter
  18 września 2010

no ponoć to unosi auto nawet do 2 metrów ale mają podpisaną umowe z Daihatsu ze tylko na tych autach można stosować wywar Fukudy
ponoć zawodnicy Bellmare Hiratsuka piją to ...;D

Maizter
Maizter
  18 września 2010

no mógłby być tańszy ale będą alternatywne metody to dieselki odejdą w zapomnienie heh

PavolStano
PavolStano
  18 września 2010

Nie no na co licza heheheh chociaz kto wie moze to dziala na wszystko?A sa juz jakies efekty??? Ten Fukuda swoja droga to naprawde niezly gostek

Maizter
Maizter
  18 września 2010

no właśnie nie póki co tylko testują to na Okayamie Hiratsuce i jakiejś wyspie na pacyfiku Miki Tiko

PavolStano
PavolStano
  18 września 2010

Ty dzisiaj mowili cos o tym Fukudzie ze to ponoc ten sam koles co chce wcielic w zycie mutacje genotypow i stworzyc latajace diably.....Czlowiek ma niezle na bani

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  18 września 2010

Ja cos slyszalem na ten temat w Discovery bo lecialo cos akurat ale opowiadal o jakis diablach co chce wcielic w zycie nie wiem co...wydaje sie niemozliwe ale wygladal na trzezwego:D I jakis egzorcysta z nim gadal taki w okularkach

krzysiek120
krzysiek120
  18 września 2010

A ja polecam produkty mango gdynia, dziekuje.

Pi0tr1976
Pi0tr1976
  20 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tajemniczy niebieski wywar


U nas ten wywar jest od dawna znany i stosowany :rotfl:
KORARM
KORARM
  20 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas ten wywar jest od dawna znany i stosowany

o tak japońce są względem nas daleko za murzynami...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.