nonameuser1234
Posty: 7 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nonameuser1234
  14 września 2010 (pierwszy post)

można z kimś podyskutować na ten temat czy ktoś startuje i by się autem pochwalił. Co myślicie o polskiej scenie.

whitestok
whitestok
  16 września 2010
nonameuser1234
nonameuser1234:

hmm co do tego Soarera to o jednym w polsce już słyszałem z podobnym kombinowanym silnikiem :D
WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  17 września 2010

nooooooooo, jak koleś się uczy, to na pewno niech szuka od razu r32 :lol:

Ja siadłem do właśnie szperowanego, wybebeszonego i odelżonego Poldasa 1.6 GLI ( jak ktoś kojarzy 2 lata temu z Summer Cars Party zielonego polda z reklama FunCity ) i na początku nic nie ogarniałem nawet w takiej puszce. Dopiero potem załapałem o co chodzi. Kupiłem ścierę, większa moc i znowu lądowanie w krzakach, spiny wokół osi, nic konkretnego nie pokazałem. Dopiero po jakimś czasie doszlifowałem technikę i kupiłem dużo mocniejszy sprzęt. A tutaj juz znowu gadka schodzi na sprzęty jakimi przezentuje się Polody ;D

Ale Stanisław Lem tez lubił pisać o kosmosie, mimo że tam nie był :lol: :jezyk2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 września 2010

ja zaje:cenzura:scie driftuje w NasCar na mojej plejce :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

nonameuser1234
Posty: 7 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nonameuser1234
  17 września 2010

ten silniczek jest bezawaryjny i dlatego go wybrałem . A pozatym najlepsze projekty drift w pl to na www.driftforum.pl oraz www.prodrift.pl

whitestok
whitestok
  17 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A tutaj juz znowu gadka schodzi na sprzęty jakimi przezentuje się Polody ;D

jakby ktoś powiedział, że uczy się na 200SX S13 CA18DET to też byś powiedział, że takie sprzęty jakimi prezentuje się Polody? Tak poza tym to o ile dobrze pamiętam Polody lata 200SX S14a na zawodach....a nie Soarerem :D
nonameuser1234
Posty: 7 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nonameuser1234
  18 września 2010

no właśnie

PatrysCZM
Posty: 1013 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 316
PatrysCZM
  21 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: spytaj kogokolwiek na mieście czy ich kojarzy, może polody obił się komuś o uszy, ale jestem w 100% pewny że nikt Ci nie powie co to za ludzie, no może że Włodarczyk to aktorka a spytaj kim jest np: Leszek Kuzaj, Krzysztof Hołowczyc itd.

Temu akurat nie ma co się dziwić,drifting jako oficjalny sport wchodzi dopiero można powiedzieć w regularne kalendarze sportów samochodowych u Nas.

Tak jak ktoś wyżej,na to trzeba mieć kasę. Bawiłem się kiedyś trochę i jak mam okazję to polatam,ale nie mam nic swojego,mimo że bardzo bym chciał... Zajebista frajda,ale wiadomo jeden jara się wyścigami,drugi lubi pojeździć po błocie,a trzeci zabija muchy boczną szybą,także rzecz gustu,ale polecam jak nie jeździłeś to na zawodach organizowane są DRIFTaxi,skorzystaj i się przejedź ;)

www.myspace.com/patrysczm

nonameuser1234
Posty: 7 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nonameuser1234
  21 września 2010

sam osobiście uważam , że polskie zawody jak i zawodnicy a co za tym idzie ich maszyny nie odbiegają od światowych

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.