Compte
Compte
  9 września 2010 (pierwszy post)

Czesc, jako, ze moj wydech wymaga kapitalnego remontu, postanowilem wymienic go na sportowy. I teraz male schody. Brzmienie ma byc jak melodia. Bardzo delikatne. Cichy pomruk. Czesto jezdze przy 5 tys obrotow i nie chce by glowa mi pekla lub by kazdy przechodzien zwracal na mnie uwage. Koncowka - nie za mala, nie za duza. Zalezy mi zarowno na elegancji jak i sportowym akcencie. Jakies propozycje?

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  10 września 2010

seria bez katalizatora :)
ja mam full przelot kolek 4-1 koncowka ala apexi i do 2,5tys mozna jezdzic wyzej juz szkoda gadac :)

Hali20
Hali20
  10 września 2010

ja to też mam full przelot tylko na końcu tłumik od golfa II 1.8 GTi no i kolek ori jest :)
a co do tematu co za auto posiadasz ?

rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  10 września 2010

u Mnie też przelot od początku do końca zamiast środkowego strumienica , ostatni to mała puszka przelotowa i zwykła końcówka z kwasówki skierowana w dół. Nie ryczy a w końcówce ładnie słychać turbine :-) ale to diesel a nie benzyna.

Compte
Compte
  10 września 2010

Suzuki Swift sedan, 99r.
Chcę go poddać modyfikacją, ale chodzi głównie o osiągi. Wygląd chcę delikatnie akcentować, nie ma co szaleć z tym autem.

A coś z allegro, żebym mógł sobie zakupić od razu?
Jeśli bez katalizatora to przejdzie przegląd??

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  10 września 2010
Compte
Compte: modyfikacją

powodzenia :tak:
MiSZgtv
MiSZgtv
  10 września 2010
Compte
Compte: Jeśli bez katalizatora to przejdzie przegląd??

Teoretycznie nie przejdzie, praktycznie przejdzie :mrgreen:
Compte
Compte
  10 września 2010
Compte
Compte: modyfikacją

modyfikacjom. Nawet nie zauważyłem literówki w pośpiechu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teoretycznie nie przejdzie, praktycznie przejdzie

Teraz jestem bez katalizatora i w sumie od trzech lat przechodzi... Ale różnie to bywa. A chcę pewniaka.
Hali20
Hali20
  10 września 2010

no co do kata to właśnie zrobiłem taki numer bo nie miałem co zrobić z sondą to kupiłem taką pustą puszkę za grosze w kształcie kata pusta w środku no i się nie czepiają na przeglądzie

folkemon
folkemon
  11 września 2010
Compte
Compte: Czesc, jako, ze moj wydech wymaga kapitalnego remontu, postanowilem wymienic go na sportowy. I teraz male schody. Brzmienie ma byc jak melodia. Bardzo delikatne. Cichy pomruk. Czesto jezdze przy 5 tys obrotow i nie chce by glowa mi pekla lub by kazdy przechodzien zwracal na mnie uwage. Koncowka - nie za mala, nie za duza. Zalezy mi zarowno na elegancji jak i sportowym akcencie. Jakies propozycje?

wymień na normalny i nie cuduj. I to szybko, zanim Ci odpadnie tłumik podczas jazdy : >
Compte
Compte
  13 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wymień na normalny i nie cuduj. I to szybko, zanim Ci odpadnie tłumik podczas jazdy : >

Nie e ;d

Już mam upatrzone :)
Tłumik, strumiennica i jeszcze zwiększenie mocy silnika (chip).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.