goldshaker
goldshaker
  3 września 2010 (pierwszy post)

można spokojnie jeździć gdy ma się trochę wlane więcej oleju silnikowego?dokładnie jakieś 5mm ponad maksimum na bagnecie.

KORARM
KORARM
  3 września 2010

5mm to dość dużo
przy zdrowym silniku nic się nie stanie.
troche uszczelniacz wału dostanie w dupe byćmoże wypchnie nadmiar.
jak wlałeś za dużo to ok.
Ale jak samo przybyło to breweria

goldshaker
goldshaker
  4 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wlałeś za dużo to ok.

tak mi mechanik wlał:/ silnik raczej zdrowy, znasz jakiś prosty sposób pozbyć się nadmiaru ?czy zostawić to i nie przejmować się?
TexasRanger
TexasRanger
  4 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znasz jakiś prosty sposób pozbyć się nadmiaru ?


Ja znam jeden bardzo prosty sposób - odkręcenie kora od oleju (korek można zlokalizować na misce olejowej). :)

PS Tylko nie odkręcaj go całkowicie.
Damnavi
Damnavi
  4 września 2010

Jezeli masz filtr oleju od dolu, to go poluzuj i niech sobie pokapie. Z korkiem sie nie baw, bo nie dosc, ze sie upierdzilisz w oleju, to jeszcze moze Ci wypadnie i pozniej bedziesz dolewac braki.
Ewentualnie podjedz do pierwszego lepszego zakladu i niech Ci odessa odsysarka ;]
A najlepiej pojedz do tego partacza, co wymienial Ci olej ;P

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  4 września 2010

wlasnie nie rozumiem jak moze mechanik dolac za duzo oleju :) zajedz do niego i niech spusci z silnika nadmiar i naleje go sobie do głowy skoro tam nie ma

sasiek5
sasiek5
  4 września 2010

zdarza sie a wy juz najezdzacie na ludzi jak masz jakies 5 mm wiencej to duzo oddesanie jest najbardziej rozsadnym rozwiazaniem nadmier olju moze ci po wypychac uszczelki i bedziesz potem zagladac heh ja jak do mnie klijen z takim czyms przyjezdza to odsysam

Jaras19883
Jaras19883
  4 września 2010

nadmiar oleju moze ci też przepalic ale wtedy swiece masz do czyszczenia. no chyba ze to diesel

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.