DylaraComesBack
DylaraComesBack
  27 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Cześć wszystkim!
Mam problem z moim autkiem, mam wycieki (chyba z kolumny kierowniczej) podejrzewam że to płyn od wspomagania, bo w zbiorniczku od wspomagania mam minimum, jak się pojeździ trochę i samochód się postawi, ten płyn kapie mniej więcej aż silnik ostygnie 0.o mam pełno plam na podjeździe. To taka brązowa oleista ciecz.
Co mogło się uszkodzić? Czym mogło być to spowodowane? Ktoś z was już się spotkał z czymś takim?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak po miescie jezdzisz to wiecej sie kreci kółkiem wiec tam nieszczelnosci sa i płyn spier.. znaczy ucieka ^^



niech se ucieka :pavarotti:
luk0712
luk0712
  28 sierpnia 2010

hahah taa ale olej/płyn lac musisz ;pp

Pi0tr1976
Pi0tr1976
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: byłem w serwisie citroena, do wymiany jest jakiś zaworek przy układzie kierowniczym zaworek : 2180zł + wymiana 450zł

O:cenzura:li?? Chyba że do ASO pojechałeś? :rotfl: Pojedź do normalnego warsztatu i góra parę stówek razem z robotą to będzie kosztować.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oli??

yhym :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba że do ASO pojechałeś?

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pojedź do normalnego warsztatu i góra parę stówek razem z robotą to będzie kosztować.

póki jeździ i jak nie będzie się mocniej lało,to będę tak jeździł
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.