egzekutor90gool
egzekutor90gool
  1 października 2009 (pierwszy post)

Mimo apelów selekcjonera Majewskiego nikt nie myśli nawet o przekładaniu tej kolejki ekstraklasy. Tak więc już jutro ruszamy...

Piątek, 2 października
17:45 Cracovia Kraków -:- Zagłębie Lubin
20:00 Śląsk Wrocław -:- Wisła Kraków

Sobota, 3 października
14:45 Odra Wodzisław -:- Ruch Chorzów
16:15 Jagiellonia Białystok -:- Legia Warszawa
17:00 GKS Bełchatów -:- Korona Kielce
19:15 Polonia Bytom -:- Lechia Gdańsk

Niedziela, 4 października
14:45 Polonia Warszawa -:- Piast Gliwice
14:45 Arka Gdynia -:- Lech Poznań

tradycyjny zestaw pytań :mrgreen:
Lenczyk czy Smuda?
Polonia Bytom dalej w gazie czy wreszcie się potkną?
Lech przełamie złą formę w meczu przyjaźni w Gdyni?
Kto zaskoczy pozytywnie a kto negatywnie w tej kolejce?


tyle.

DziQ
DziQ
  6 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to było do przewidzenia :)


tak wiem tylko sądziłem że będzie 2-1

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze porażka w Gliwicach, ale potem znowu wygrana u siebie z Koroną i Ruchem (no bo u siebei jakoś wygrywają i znowu Urban jest wielki) a potem becki do Wisły i tak w kółko ... czyli drugie/trzecie miejsce Legia będzie miała .. bo liga jest słaba jak nie wiem ...a że zarząd Legii to minimaliści i Urban jest potulny to będą zadowoleni i zostawią Urbana ..


Sądzę że w Gliwicach jakoś dadzą rade bo tracić głupie punkty to tylko i na korzyść Wisła która znowu zdobędzie mistrza, a mecz Wisła - Legia może być ciekawy bo w Sosnowcu ;p
Carlsb
Carlsb
  6 października 2009
DziQ
DziQ: a mecz Wisła - Legia może być ciekawy bo w Sosnowcu ;p


Wisła coś kombinowała, zeby nie wpuszczć na ten mec kibiców Legii i Zagłębia ..a szkoda bo mogłoby być ciekawie ...chociaż i tak będzie ciekawie ...
DziQ
DziQ
  15 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła coś kombinowała, zeby nie wpuszczć na ten mec kibiców Legii i Zagłębia ..a szkoda bo mogłoby być ciekawie ...chociaż i tak będzie ciekawie ...


oby ciekawie też było na boisku :)

Może by tak nowy temat ktoś zrobił ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.