aaa987654321
aaa987654321
  8 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Co myślicie o Audi A3 1.8 Turbo 150 km ???
jakie spalanie ???
jaka żywotność silnika ???
no i co myślicie o zainstalowaniu do niego instalacji gazowej ???

aaa987654321
aaa987654321
  8 sierpnia 2010

?

bhjkmn
bhjkmn
  8 sierpnia 2010

Bardzo fajne zwarte i szybkie autko a do tego jakość wnętrza na najwyższym poziomie.
Spali ile wlejesz ;) (8-11l/100km)
Silnik nie do zdarcia jeśli dbasz o niego i o sprężarkę.
Z dobrą sekwencją ludzie jeżdżą, ale jak szukasz oszczędności to bierz TDI-ka jak dla mnie to turbina z gazuchą nie jest dobrym pomysłem.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o Audi A3 1.8 Turbo 150 km ??? jakie spalanie ??? jaka żywotność silnika ??? no i co myślicie o zainstalowaniu do niego instalacji gazowej ???

wszystko na +
ale to samochód jak najbardziej nijaki :tak:
myślę że lepszym rozwiązaniem byłby golf Iv 1.8T :tak:
Fazeusz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Fazeusz
  8 sierpnia 2010

jak wlozysz dobry gaz sekwencyjny w dobrym warsztacie to bedzie jezdzic dobrze. Znajomy ma passata w tym silniku na gazie i juz przejechal 100 tys nic sie nie pierdzieli. Trzeba tylko pamietac zeby wymieniac swiece 2 razy częściej no i przeglądy regularnie.

Nigdy nie dyskutuj z glupcem. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

bhjkmn
bhjkmn
  8 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: myślę że lepszym rozwiązaniem byłby golf Iv 1.8T

Mam IV i powiem że audi jest na pewno lepiej wykończone i ładniejsze w środku ale za to golfonez większy trochę i moim zdaniem ładniejszy.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  9 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam IV i powiem że audi jest na pewno lepiej wykończone i ładniejsze w środku ale za to golfonez większy trochę i moim zdaniem ładniejszy.

i myślę że za cenę audi, można kupić młodszego vw, i prawdopodobnie z mniejszym przebiegiem :tak:
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  9 sierpnia 2010

to zalezy czy wolalbys miec 4kolka czy vw na masce:) ja wolalbym 4 kolka;)

Audiomaniak90
Audiomaniak90
  10 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mówisz, że audi jest nijakie, a proponujesz Golfa... Czysta hipokryzja.

Ile spali? Zobacz sobie na raporty spalania.
Silnik OK, ale jak na taką moc, to na prawdę szału nie robi.

Wejdź na forum LPG i tam dopytaj jaką instalację dobrać do tego silnika. To, że sekwencja, to oczywiste, ale jedna drugiej nierówna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.