angelika28071991
angelika28071991
  8 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Hej.
Własnie sprzedałam swoje auto i planuję zakup mojego.
Mam przeznaczoną na nie kwotę wysokości do 7tys.
Chciałabym jakieś dynamiczne ale ekonomiczne auto koniecznie w benzynie,rok przynajmniej 97..
Myśłam na Honda Civic V ale niewiele o niej wiem.. słyszałam tylko,że paliwożerna podobno strasznie...

A więc:

Co mozecie polecić?
Co wy byscie kupili za te pieniądze?

Dziękuję i pozdrwiam:piwo:

angelika28071991
angelika28071991
  8 sierpnia 2010

drugiego* nie mojego:P

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2010

To zależy też czy mały samochód czy duży byś chciała.
Widziałem Opla Corsę, silnik 1.0 w benzynie za 6,5 tys zł. Rocznik 2000.

Tylko nie jest za bardzo dynamiczny tak jakbyś chciała.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy byscie kupili za te pieniądze?

bmw e30 325i lpg :ziober2:
Paattrriicckk
Paattrriicckk
  8 sierpnia 2010

Volkswagena Golfa 3 1.9 Diesel POLECAM! :)

Fazeusz
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Fazeusz
  8 sierpnia 2010

ciwik jak najbardziej. Kup z silnikiem 1.5 wielopunktowy wtrysk i bedziesz zadowolona. Spalanie przyzwoite jak na moc 90 KM ale powiem ci ze taki ciwik to raczej do 5 tys maks. Wiecej sie za takie auto nie opyla dawac.

Nigdy nie dyskutuj z glupcem. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

angelika28071991
angelika28071991
  9 sierpnia 2010
Paattrriicckk
Paattrriicckk: Diesel

benzyna być musi.. Co do golfa to fajny samochód ale dużo ich na drogach. Chciałabym kupić uto,które póxniej za rok,dwa będzie łatwo sprzedać i nie będę na nim bardzo stratna:)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To zależy też czy mały samochód czy duży byś chciała.

Średni.. corsa jest za mała.. najlepiej coś wielkosci pumy czy fabi:)

Fazeusz
Fazeusz: taki ciwik to raczej do 5 tys maks. Wiecej sie za takie auto nie opyla dawac.

Mówisz? No ja się nie znam... ale ojciec jak najbardziej więc sądzę,że źle nie kupię.
A miałeś?
Co możesz o nim powiedzieć? Ile gdzieśmi spali? 7,8?
Fazeusz
Fazeusz
  9 sierpnia 2010

na tym silniku spali ci srednio trasa/miasto ok 6-6.5. Tutaj masz przykladowe takie autko:
http://allegro.pl/item1170674387_honda_civic_v_tec_ekonomiczny_1_5_vei_okazja_bcm.html
niestety modele z tym silnikiem sa rzadko spotykane, ale sam silnik jest naprawde ok. Dobrze sobie radzi nawet z LPG, kolega miał takiego tylko w sedanie i był bardzo zadowolony. Przejedz sie w niedziele na giełde do Miedzianej Góry moze wypatrzysz cos fajnego :) pozdrawiam

Nigdy nie dyskutuj z glupcem. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Fazeusz
Fazeusz
  9 sierpnia 2010

Aha dodam jeszcze ze auta z tym silnikiem czesto nazywa sie po prostu VTEC i w zasadzie jest to silnik z systemem zmiennych faz rozrządu lecz tylko na zaworach dolotowych stad prawidłowa nazwa rozrzadu to VTEC-E i takiego oznaczenia musisz szukac pod maską ;)

OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  9 sierpnia 2010

OK... dziękuję Ci bardzo... Za dwa tygodnie skocze na Miedziankę i zobacze czy jest coś wartego uwagi:) Podrawiam:piwo:

whitestok
whitestok
  10 sierpnia 2010

kumpel ma takiego civica z takim silnikiem w polsce i bez kitu silniczek zadziwia tym co potrafi z tym autem zrobić :D jeśli chodzi o awaryjność silnika to jest nie do zaj.ebania :D co do nadwozia auta to standardowo zależy jak było użytkowane :)

Audiomaniak90
Audiomaniak90
  10 sierpnia 2010

Civic jest tak samo przepłacanym samochodem jak Golf. Jak chcesz minimum 97, to już VI gen. a za 7 tys. będzie ciężko- naprawdę. Nie wierz w bajki, że te auta dużo palą.

Co polecam? Nissan Almera. Może uda się wyrwać nawet z klimatyzacją. Silnik 1.5 przy umiejętnej jeździ potrafi być oszczędny i jakoś daje sobie radę z tą budą.

HarryBLN
HarryBLN
  10 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dynamiczne ale ekonomiczne

to sie gryzie juz na 1 rzut oka.. ;)

chyba, ze masz kilkadziesiat tys na nowego golfa GTD

Konto usunięte
Konto usunięte: Myśłam na Honda Civic V ale niewiele o niej wiem.. słyszałam tylko,że paliwożerna podobno strasznie...

czy ja wiem, czy tak zre :woot:

ale za to podatne na mody

jak dla mnie idziesz w dobra strona, a za ta kwote mozesz juz wybierac..
OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  10 sierpnia 2010

ja się chyba skuszę na hondę..:) Dziekuję Wam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.