KamilosDrifter
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
KamilosDrifter
  28 lipca 2010 (pierwszy post)

Witam, mam w garazu komara wraz z tablicą i papierami, i chciał bym na nim pojeździc,jak sprawdzic czy jest zarejstrowany i ubezpieczomny?, ico zrobic zeby dało sie legalnie jeździc?( jak najtaniej)

georgew
georgew
  28 lipca 2010

Witam.. Do rejestracji potrzebujesz przeglądu technicznego koszt 50zł ,kiedyś był on bezterminowy ,teraz musisz robić co dwa lata. Jeżeli komar jest zarejestrowany na kogoś innego to potrzebujesz jakiejś umowy ,kupna ,darownizny.Na przegląd zabierz wszystkie dokumenty jakie masz i oczywiście sprawnego komara.Po skompletowaniu dokumentów udajesz się do wydziału komunikacji i rejestrujesz ,ale jaki koszt rejestracji nie wiem. .Najwięcej dowiesz się w swoim wydziale komunikacji, radze się tam wybrać na początku z papierami komara i popytać, oni powiedzą Ci najlepiej czego wymagają i o kosztach. pozdrawiam

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  28 lipca 2010
georgew
georgew: ale jaki koszt rejestracji nie wiem.

Przewyższający wartość komara
KamilosDrifter
KamilosDrifter
  30 lipca 2010

naprawa komara 600zł. wiec nie wiem czy przewyższa wartośc komara

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  30 lipca 2010

bedziesz komarem driftował ? :ziober2:

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  30 lipca 2010
KamilosDrifter
KamilosDrifter: naprawa komara 600zł

fuck nitro zakładałes?
CyckiSeUsmaz
CyckiSeUsmaz
  1 sierpnia 2010

Witam ja chcialbym zarejestrować muchę.

KamilosDrifter
KamilosDrifter
  1 sierpnia 2010

w nim jest cylinder 60ccm, sportowy wał, gaźnik k60b, stożkowy filter splanowana głowica itp. na orginalnych zębatkach 75km/h (ztyłu 38 zębów). Driftowac też sie da, i stuntowac też

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  1 sierpnia 2010

xD weź nakręć jakieś video i wrzuć nam filmik chętnie popatrzymy na te 75km/h ;P

KamilosDrifter
KamilosDrifter
  2 sierpnia 2010

nie mam sprawnego licznika, ale prędkośc mierzona skuterem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.