InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  27 lipca 2010 (pierwszy post)

jak w temacie co polecacie do 10tyś
mocne , sportowe
poj do 2,5 i mocy cos ponad 150km :)
narazie na oku mam prelude honde ale moze pomozecie mi zmienic decyzje na cos innego hmm :)

WujekBeton
WujekBeton
  29 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: myslalem nad pegoutem 307coupe czy to 407

takie cóś:mrgreen:?
http://allegro.pl/item1144716414_peugeot_406_coupe_3_0_v6_skora_klima_full_opcja.html
WujekWojtek1988
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: takie cóś? http://allegro.pl/item1144716414_peugeot_406_coupe_3_0_v6_skora_klima_full_opcja.html

tak dokładnie fascynuje mnie tego wygląd
ha i podalem 2 modele i 2 złe heh

Konto usunięte
Konto usunięte: http://otomoto.pl/renault-megane-2-0-16v-150-km-C13541650.html

jesli megane to cabrio tylko
AkaDwa
AkaDwa
  30 lipca 2010

100nx GTi 143 wyjściowo i do 5tys kupisz ładny egzemplarz, a za 5tys. dojdziesz do 170KM i wtedy, małe, zwinne i szybkie.

E30 - do 4tys kupisz ładny egzemplarz i też za resztę pieniędzy idzie zrobić 'w miarę' to auto tak aby sobie pojezdzić i po prostej i po torze bokiem.

s13 bym sobie odpuścił z przyczyn że większość jest w takim stanie jak każda beemka.. A i nie pisz mi, że na e30 też byś splunął, bo to najładniejsza BMW jaka kiedykolwiek powstała..

whitestok
whitestok
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A i nie pisz mi, że na e30 też byś splunął, bo to najładniejsza BMW jaka kiedykolwiek powstała..

co jak co ale nawet ja miałem kiedyś chrapkę na E30 w cabrio ale na szczęście mi przeszło :D
WujekBeton
WujekBeton
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A i nie pisz mi, że na e30 też byś splunął, bo to najładniejsza BMW jaka kiedykolwiek powstała..

popieram:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: E30 - do 4tys kupisz ładny egzemplarz i też za resztę pieniędzy idzie zrobić 'w miarę' to auto

a nie lepiej dać trochę więcej za egzemplarz w lepszym stanie i zamiast coś z nim robić to może lepiej wziąć jakieś 325 i cieszyć się 190 kuniami?
whitestok
whitestok
  30 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie lepiej dać trochę więcej za egzemplarz w lepszym stanie i zamiast coś z nim robić to może lepiej wziąć jakieś 325 i cieszyć się 190 kuniami?

i spalaniem kosmicznym :D
AkaDwa
AkaDwa
  30 lipca 2010

Ja nie mam specjalnie chrapki na beemwu, nawet na e30 ale staram się być obiektywny.. Dla mnie bmw się liczy od e28 i do e30, reszta to gówno dla wiesniaków i dresów. I tyle.

Staram się doradzić w miarę rozsądnie ponieważ też bym wolał kupić sobie s13 ale nie kupi się w dobrym stanie s13 do użytku na tor czy innym pojeźdzawek.. Bo zanim dobrze zaczałby się wczuwać w auto to musiałby już zbierać na remont silnika.. a w 5tys zł wątpię aby się zmieścił..

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie lepiej dać trochę więcej za egzemplarz w lepszym stanie i zamiast coś z nim robić to może lepiej wziąć jakieś 325 i cieszyć się 190 kuniami?

mało i za duże spalanie, bardzie proście - to nie ma sensu. :P
WujekBeton
WujekBeton
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mało i za duże spalanie, bardzie proście - to nie ma sensu. :P

ale założyciel tematu szuka:

Konto usunięte
Konto usunięte: poj do 2,5 i mocy cos ponad 150km

i nikt nie mówił, że będzie się nim w jakikolwiek sposób ścigał!!
AkaDwa
AkaDwa
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i nikt nie mówił, że będzie się nim w jakikolwiek sposób ścigał!!

wierzysz w to? :mrgreen:
WujekBeton
WujekBeton
  31 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wierzysz w to

wierze:mrgreen::mrgreen:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak w temacie co polecacie do 10tyś

ja bym szukał jakiegoś bmw, dobre e30, albo e36 może by się znalazło, ew. 5tke e34 w tej cenie można zaleźć, niekoniecznie sportowa, ale 2.5 24V 192kunie by chyba starczyły do jazdy
ale jak nie chcesz bmw to jedyna nadzieja w japońcach, tak jak pisałeś perlude, albo może civic jakiś type-r, czy vtec nie wiem jak się te "szybsze" wersje nazywały, albo może coś turbodoładowanego jak 200sx s13..., czy jakąś celice..
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: E30 - do 4tys kupisz ładny egzemplarz i też za resztę pieniędzy idzie zrobić 'w miarę' to auto tak aby sobie pojezdzić i po prostej i po torze bokiem.

ciekawy jestem czy do 4tyś kupił by zdrowe 325i, najlepiej myśle kupić e30, za 1500zł, pogonić silnik i skrzynie, skołować 3.5, albo 4.0 +6cio biegowa skrzynia biegów, zainwestować troche w hamulce z e36 328i, znaleźć odpowiedni dyfer, dopieścić to i cieszyć się prawie 300konnym autem(4.0 ma ~~280km) :ziober2: pewnie po za 10 tyś by się lekko wykroczyło robiąc wszystko w warsztatach
Fazeusz
Fazeusz
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

ze wzgledu na twoj wiek i ambicje to polecam cos takiego:
LINK
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  2 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ze wzgledu na twoj wiek i ambicje to polecam cos takiego:

i te tylne światłą z czinkłaczento xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.