InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  27 lipca 2010 (pierwszy post)

jak w temacie co polecacie do 10tyś
mocne , sportowe
poj do 2,5 i mocy cos ponad 150km :)
narazie na oku mam prelude honde ale moze pomozecie mi zmienic decyzje na cos innego hmm :)

eclips666
eclips666
  27 lipca 2010

czyli z twojej wypowiedzi wynika za audi a3 tdi 130 koni dyma S3 ?? :D

MusicMaker
MusicMaker
  27 lipca 2010

No dobrze nie mówię o przewadze parudziesięciu niutonów(to chyba oczywiste). Jednak 220niutonów a 450niutonów z tej samej pojemności silnika to chyba jest spora różnica.
Tak mówie tu o turbodieslach, i wątpię aby można kupić turbobenzyne w cenie turbodiesla o podobnej mocy.
Ja swego czasu jak miałem właśnie tdci 2.0 410/170 obleciałem na autostradzie TT quattro 3.2. Dokładnie było to tak że próbował mnie wyprzedzić prawym pasem ale po prostu nie mógł tylko jechał za mną.
moc [W] = moment obrotowy [Nm]

MusicMaker
MusicMaker
  27 lipca 2010

Ja na prawdę nie chce sie tu kłucić, to jest moje zdanie z mojego doświadczenia. Już pisałem to w innym wątku. Teraz brachol ma to tdci(tak jest po niezłym chipie) ja mam st220. Musiałem je uturbić aby poradzić sobie z tym dieslem.

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  27 lipca 2010

do mnie diesel nie przemawia zdecydowanie bardziej wolę obroty benzyniaka :)

whitestok
whitestok
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mówie tu o turbodieslach, i wątpię aby można kupić turbobenzyne w cenie turbodiesla o podobnej mocy.

ja też w to wątpię bo turbo benzyna od zawsze była, jest i będzie mocniejsza od turbo diesla i jest tańsza w zakupie od turbo diesla.

Konto usunięte
Konto usunięte: moc [W] = moment obrotowy [Nm]

dlaczego równa się?
whitestok
whitestok
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja swego czasu jak miałem właśnie tdci 2.0 410/170 obleciałem na autostradzie TT quattro 3.2

nie dziwię się, TT to muły przecież...
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  27 lipca 2010

a teraz to wy mnie wysmiejecie, ale mialem takie auto i mysle ze warte jest uwagi.
Mowie o Calibrze, oczywiscie nie wiesniackiej ospojlerowanej i obklejonej tylko zwyczajnej, na ladnej feldze i z silnikiem 2.0 T . Autko lata calkiem fajnie :) warto zwrocic uwage, ale o taki egzemplarz ktory moze sie spodobac ciezko...
A 2 co jest niezbyt czestym widokiem to Toyota mr2 Turbo w tej starszej karoserii z obrancanymi swiatlami :) co ten silniczek z nia robi to po prostu poezja :))

whitestok
whitestok
  27 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Co do seryjnej Cali 2.0T to dość dobry pomysł, tylko trudniej z realizacją, a MR2 to całkiem dobra propozycja :) Tylko autko trochę ciężkie do driftu, tzn jak ktoś się nauczy opanować takie auto jak MR2 to wtedy git, no ale jak ktoś umie driftować 200sx'ami, Skyline itp to w MR2 będzie co chwilę bączki kręcił :D Poza tym przecież nie każdy od razu musi brać się za drift :) polecam MR2.
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  27 lipca 2010

wow jeszcze nie zostalem zbluzgany ;D

machu221
machu221
machu221
eclips666
eclips666
  28 lipca 2010

Calibra z Letem pod macha daje rade i dotego seria z ładnym kołem :D

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  28 lipca 2010

heh ale gdzietu dostac nie skrzywdzone cali ? ; o kazda przystosowana do latania ; o
myslalem nad pegoutem 307coupe czy to 407 nie pamietam

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  28 lipca 2010

10tys za cali z C20let nie da rady za tą kase j jak juz to sprowadzidz z Niemiec

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.