waldi924
waldi924
  22 lipca 2010 (pierwszy post)

Problem polega na tym ze od tygodnia posiadam bmw e46 320d po lifcie to z roku 03 nie chche piszczec na asfalcie dlaczego???? moze to wina opon z tylu mam 17 na niskim profilu 225 szerokie pali sie sprzeglo a ona nawet nie przewinie, co oze byc nie tak???

MiSZgtv
MiSZgtv
  23 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za powtórzenie tego co napisałem, każdy próbuje udowodnić że jest mądry ;]

Ty to jesteś najmądrzejszy... wymieniłeś wszystkie skróty jakie były w wikipedi, a tu pech nie było pojęcia DSC. Przykro...

Normalnie respekt, ale nie za Twoje wypowiedzi tylko za super rękawiczki dzięki którym pewnie tak tracisz trakcje:D
MusicMaker
MusicMaker
  23 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalnie respekt, ale nie za Twoje wypowiedzi tylko za super rękawiczki dzięki którym pewnie tak tracisz trakcje:D

DSC to jest ESP co napisałem !! Ogólnie nazywa się to ESC (Electronic stability control) każda marka ma własną nazwę. Trudno jednak wymagać myślenia od kogoś kto robi pojazd "na rękawiczkę" .
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  23 lipca 2010

pokluccie sie ;D

machu221
machu221
  23 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem polega na tym ze od tygodnia posiadam bmw e46 320d po lifcie to z roku 03 nie chche piszczec na asfalcie dlaczego???? moze to wina opon z tylu mam 17 na niskim profilu 225 szerokie pali sie sprzeglo a ona nawet nie przewinie, co oze byc nie tak???


:zonk: kup sobie myszy będą piszczeć
whitestok
whitestok
  24 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pokluccie sie ;D

już to robią :D a zaraz będą walczyć :D
MusicMaker
MusicMaker
  24 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: już to robią :D a zaraz będą walczyć :D

Daje Ci słowo że już się nie odezwę w tym temacie, nawet jak mnie pojedzie na białą bluzkę czy słuchawki.
ToJaJestemSpritexd
ToJaJestemSpritexd
  24 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Daje Ci słowo że już się nie odezwę w tym temacie, nawet jak mnie pojedzie na białą bluzkę czy słuchawki.

daj juz spokoj :) to zarty ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.