Sean93
Sean93
  7 lipca 2010 (pierwszy post)

Opel Astra F hatchback czy Honda Civic V coupe ??
jak wyglądają tematy z częściami i co jest tańsze w utrzymaniu ?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)

CojtonBarbarzynca
CojtonBarbarzynca
  7 lipca 2010
wydaje mi się, że opel byłby tańszy w utrzymaniu, ale pewności nie mam. To zależny też od tego z jakimi silnikiem auto wybierzesz i jak bedziesz użytkował to auto.
JednoposladkowyTed
JednoposladkowyTed
  7 lipca 2010

Do opla części są tanie jak barszcz. Jak dobrze trafisz to nie będzie Ci się psuł za często, więc i wydatków będzie mniej. Natomiast japoniec jest droższy w utrzymaniu, części są droższe, ale silnik jest często niemal nie do zajechania i rzadko trzeba w nim wymieniać części. Decyzja należy do Ciebie. Jeśli masz mało kasy i nie stać Cię na japońca, weź opla. Choć nie ukrywam, że honda mi się bardziej podoba.

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  7 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Opel Astra F hatchback czy Honda Civic V coupe ??

Tylko japońce;)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak wyglądają tematy z częściami i co jest tańsze w utrzymaniu ?

części pewnie droższe od hondy, ale jest mniej awaryjna
kaleh
kaleh
  7 lipca 2010

tylko japoniec :]

Sean93
Sean93
  7 lipca 2010

dzięki za odpowiedzi :)

damian0889
Posty: 996 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
damian0889
  9 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko japoniec :]

tylko astra jesli chodzi o astre f zadne inne auto nie ma polotu...nie powiem ze nie gnije i ze ople ogolnie sa slabe auta ale nie astra f-rodzynek.....mialem 2 w zyciu i jedyne auta ktorymi nie bal bym sie jechac gdzies dalej a jak juz cos nawali to wszystko bardzo tanie...
WujekBeton
WujekBeton
  10 lipca 2010
damian0889
damian0889: astre f zadne inne auto nie ma polotu

:loL::lol::lol::nie: jaja se robisz:zonk::zonk:
OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  11 lipca 2010

Honda!:tak:

Tomek15twrocaw
Tomek15twrocaw
  12 lipca 2010

Opel ma tanie czesci, zalezy jaki silnik wezmiesz, ja np. polecam 1.6 8V 75KM. Mało pali benzyny. Honda ma dosc drogie ceny czesci zamiennych.

Magik2803
Posty: 22 (po ~95 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Magik2803
  14 lipca 2010

Powiem tak jak chcesz astre f to najlepszy silnik to z14nz 1.4 silnik z rozrządem bez kolizyjnym długo na nim pośmigasz co do astry to typowe usterki siada modół zapłonowy dosyć często i strasznie rdzewieją nadkola przeważnie tył

Magik

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  16 lipca 2010

ASTRA GSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zadna HONDA kibel nic wiecej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.