HANYSSS
HANYSSS
  4 lipca 2010 (pierwszy post)

witam serdecznie ..... mam pytanie. mam wzmacniacz samoch. " Crunch" 1000w RMS jak dobrac do niego konkretna muze ... do auta RENAULT SCENIC ... wszystko mnie interesuje oprocz radia.... prosze o porady ... dzieki bardzo

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dobrac do niego konkretna muze ... do auta RENAULT SCENIC ... wszystko mnie interesuje oprocz radia.... prosze o porady ... dzieki bardzo

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd dawno takich bredni nie czytałem! :piwo:
Patty527
Patty527
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam serdecznie ..... mam pytanie. mam wzmacniacz samoch. " Crunch" 1000w RMS jak dobrac do niego konkretna muze ... do auta RENAULT SCENIC ... wszystko mnie interesuje oprocz radia.... prosze o porady ... dzieki bardzo

O matko :zonk:.
HANYSSS
HANYSSS
  5 lipca 2010

sorkiiiiii..... tam jest pomylka wcisnelem o jedno 0 za duzo... tzn. wzmacniacz ma 100rms.

Patty527
Patty527
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sorkiiiiii..... tam jest pomylka wcisnelem o jedno 0 za duzo... tzn. wzmacniacz ma 100rms.

Dobra spoko, ale jak można dobierać muzykę do samochodu i głośników czy tam wzmacniacza? To tak jakbyś się zapytał co dziś będzie pasowało na śniadanie do Twojego niebieskiego krawata :zonk:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.