gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  29 czerwca 2010 (pierwszy post)

witam , zakupiłem sobie Mazde 323 1,7 TD w sedanie i zastanawia mnie w jakim celu jest wlot powietrza na maskę w tych dzikich (podobno amerykańskich) modelach.

Krzysiek91M
Krzysiek91M
  29 czerwca 2010

jezeli wlot jest orginalnie montowany to jest do chodzenia komory silnika a jezeli ktos go dorobil to dla szpanu

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli wlot jest orginalnie montowany to jest do chodzenia komory silnika a jezeli ktos go dorobil to dla szpanu

on jest oryginalnie, ale tylko w niektorych seriach, nie wiem dlaczego, sa identyczne mazdy tylko bez tego wlotu wiec chyba nie jest on istotny. Do szpanu nie sadze, zeby producent zakladal wiec nie mam pojecia
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Do szpanu nie sadze, zeby producent zakladal wiec nie mam pojecia

To zewnętrzny pojemnik na śmieci, np. papierek po snikersie jak będzie ktoś przechodził :ziober2:
:crylol:

=
A to jakiś wlot powietrza do intercoolera ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.