kubus0
kubus0
  13 czerwca 2010 (pierwszy post)

mam volvo v40 2000rok uszkodzony przod a silnik nie ruszony disel mam go w szewcji co z nim zrobic ?????????propozycje do jakiego innego samochodu pasuja felgi stalowe z v40 na cztery sroby ?????????

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  13 czerwca 2010
kubus0
kubus0: mam volvo v40 2000rok uszkodzony przod a silnik nie ruszony disel mam go w szewcji co z nim zrobic ?????????propozycje do jakiego innego samochodu pasuja felgi stalowe z v40 na cztery sroby ?????????

Ta. Felgi sprzedaj po 40 zł a resztę na złom :lol:
Przyciągnij do pl jak Ci to tanio wyjdzie i na handel.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Fx7600
Fx7600
  13 czerwca 2010
kubus0
kubus0: co z nim zrobic

ściągnąć, zrobić i sprzedać jako "bezwypatkowy" Panie nówka sztuka nie śmigana, stan idealny... ;)
kubus0
kubus0
  13 czerwca 2010
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  13 czerwca 2010

Kupujesz maskę, grill, lampy, zderzak, oponę bo zawieszenie raczej całe, poduszki wystrzeliły ?
Człowieku na takim czymś się interes robi.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
kubus0
kubus0
  13 czerwca 2010

no jasne interes tylko jak go do pl.sciagnac a mam pytanie do czego pasuja jeszcze felgi od volvo v40 na cztery sruby

spioch
spioch
  13 czerwca 2010
kubus0
kubus0: do czego pasuja jeszcze felgi od volvo v40 na cztery sruby


Do każdego auta które ma 4 dziury o takim samym rozstawie i osadzeniu ET
kubus0
kubus0
  13 czerwca 2010

aha no dzieki a jeszcze jedno pytanko kola sa z kolcami a u nas nie mozna niby jezdzic z kolcami to w razie sprzedaszy mam je wyciagnac nie bedzie dziur na biezniku

spioch
spioch
  13 czerwca 2010
kubus0
kubus0: aha no dzieki a jeszcze jedno pytanko kola sa z kolcami a u nas nie mozna niby jezdzic z kolcami to w razie sprzedaszy mam je wyciagnac nie bedzie dziur na biezniku


A nie łatwiej sprzedać same felgi ?
goldshaker
goldshaker
  13 czerwca 2010
kubus0
kubus0: do czego pasuja jeszcze felgi od volvo v40 na cztery sruby

sprawdz jaki mają rozstaw i do każdego z takim rozstawem będą pasować na 4 śruby

kubus0
kubus0: aha no dzieki a jeszcze jedno pytanko kola sa z kolcami a u nas nie mozna niby jezdzic z kolcami to w razie sprzedaszy mam je wyciagnac nie bedzie dziur na biezniku

nie wyciągaj, spokojnie sprzedaż z kolcami to bardziej rarytas, sam chętnie bym polatał z takimi oponami
kubus0
kubus0
  14 czerwca 2010

jak chcesz moge ci je sprzedac uzywane 4 miesiace tej zimy sa jak nowe daj 500zl.to Ci je wysle DHL lub Paczka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.