Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  13 czerwca 2010 (pierwszy post)

Cześć.
Chciałbym zadać Wam kilka pytań dotyczących kupna samochodu.
Wypatrzyłem sobie golfa III 1.9D 1993 rok.
* Na co mam szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie tego auta ?
* Jakie usterki najczęściej spotykają to auto ?
* Czy jest tani w eksploatacji w porównaniu do innych samochodów w podobnych cenach ?

Dzięki z góry za sensowne odpowiedzi.
Pozdrawiam

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
goldshaker
goldshaker
  15 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety prawda jest taka ze to juz stare auto, mozesz miec szczescie i trafic jeszcze sprzet ktorym pojezdzisz a mozesz tez trafic szmelc ktorym pojezdzisz max pol roku bo juz nie bedziesz mial cierpliwosci co do wymiany czesci. Moze warto sie zastanowic nad innym samochodem? za 5 tys wyrwie sie lepsze fury i mniej awaryjne ;)

odłóż narkotyki
spioch
spioch
  15 czerwca 2010
uotr
uotr: Człowieku a Ty sie trzymasz tylko jednego. Jak dbasz tak masz.


Bo to prawda :) Z tego biorą się mity o samochodach :)
Jeden wymienia co trzeba na bieżącą drugi jeździ do upadłego a potem sprzedaje ...

Ale widzę że nie rozważasz innej opcji jak Golf III i każdy kto powie że GOLF trójka jest zły to Ty powiesz że się nie zna że nie wie co mówi i w ogóle idź stąd..

Człowieku próbuje Ci uświadomić że we widełkach 5-7 tysięcy można wyszukać dużo lepsze auto i bardziej niezawodne

Ale jak ktoś jest uparty to niech sobie kupi za 5 klocków pełnoletni krążownik szos 300 tysięcy km na liczniku i ze 100 jeszcze zdjęte :) Na 1000 km wciągnie litr oleju a następne pół wykapie z niego w nocy w garażu ale co tam, przecież to Golf
spioch
spioch
  15 czerwca 2010
uotr
uotr: Prosiłem o sensowne odpowiedzi zasięgnięte z osobistych doświadczeń, a nie - mądrości które tutaj wypisujesz wyczytane z internetu.


Jeśli wg Ciebie testy aut i wieloletnie opinie ludzi z eksploatacji auto to wyczytane z internetu brednie to pogratulować :) Odetnij się od neta i zapytaj wujka Bronka co u nich na wsi sądzą o Golfie III to będzie na pewno rzetelniejsza opinia !
dawidusw202
dawidusw202
  15 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: odłóż narkotyki

no ja jestem ciekawy czemu ma odłożyć narkotyki ? przeciez dobrze gada
za tą kase mozna kupić corse albo jakiegoś japońca
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.