adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  21 maja 2010 (pierwszy post)

witam /// kiedyś pisałem do was w sprawie wypadku Alfy romeo z audi a4
po dwóch latach sprawę wygrałem lecz najpierw zostałem winnym i kierowca od audi a4 dostał pieniądze .po założeniu sprawy policji i tp wygrałem i mam orzeczenie z sadu ze jestem nie winny .pzu nie chce mi wypłacić pieniędzy bo mówią ze to ja spowodowałem ten wypadek . i pytanie jest takie jak sadzicie gdzie muszę sie dobiegać o swoje bo myślę żeby zgłosić to do gazety lub do telewizji co o tym sadzicie

aragornLiber
aragornLiber
  21 maja 2010

jak najbardziej do medii ich podac, a policja co na to ze kasy nie chce oddac?

Ruget
Ruget
  21 maja 2010

ale pzu takie jest ;/ mi probowali wcisnac ubezpieczenie samo oc za 1500 zl a place u innego ubezpieczyciela 450 ... leca po prostu w ....

KORARM
KORARM
  21 maja 2010

Ale napisz jak to było i kto gdzie ubezpieczony i jakie ubezpieczenie bo jak każdy miał w pzu i nikt nie miał ac to żaden ubezpieczyciel tak łatwo nie wypłaci dwóm naraz.

chicel2009
chicel2009
  21 maja 2010
Ruget
Ruget: a place u innego ubezpieczyciela 450

to się nie zdziw jak w razie wypadku ani grosza nie zobaczysz....
ja wiem że PZU może trochę potrzebuje jasnych dowodów w wielu kwestiach no ale jest najbardziej wypłacalne... są również różni agenci co to niby ubezpieczają w pzu o 50% taniej... tylko ubezpieczając się tak tanio trzeba się zastanowić dobrze
goldshaker
goldshaker
  22 maja 2010
adiluki
adiluki: i pytanie jest takie jak sadzicie gdzie muszę sie dobiegać o swoje

wydaje mi się, że na drodze sądowej przez wytoczenie im sprawy, w sumie masz dowody swojej racji. http://forumprawne.org/prawo-cywilne/ lepiej pytać tam niż tutaj, zarejestruj się i napisz temat, powinieneś uzyskać jakieś odpowiedzi.
Tomek216
Posty: 20 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Tomek216
  22 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to się nie zdziw jak w razie wypadku ani grosza nie zobaczysz.... ja wiem że PZU może trochę potrzebuje jasnych dowodów w wielu kwestiach no ale jest najbardziej wypłacalne... są również różni agenci co to niby ubezpieczają w pzu o 50% taniej... tylko ubezpieczając się tak tanio trzeba się zastanowić dobrze

oc nie płacisz dla siebie tylko dla tego komu wyrządzisz szkode więc nie ty musisz się tym martwić
WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  23 maja 2010
adiluki
adiluki: jak sadzicie gdzie muszę sie dobiegać o swoje bo myślę żeby zgłosić to do gazety lub do telewizji co o tym sadzicie

jak cię stać jeszcze psychicznie i finansowo na kolejną sprawie to zaskarż decyzje pzu na drodze sądowej
miami11
miami11
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak cię stać jeszcze psychicznie i finansowo na kolejną sprawie to zaskarż decyzje pzu na drodze sądowej

wygraj z firmą ubezpieczeniową
WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wygraj z firmą ubezpieczeniową

realia nie :lol:
mógłby się z nimi trochę powachlować i może by jakąś ugodę wyhaczył ( brzmi to jak fantasy... )
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  25 maja 2010

zgłosiłem to do gazety a do telewizji jestem omówiony na 28 maja
dzwoniłem do niech a o ni ze pieniędzy nie dostane bo cos tam ...... jak powiedziałem przez tel ze zgłoszę to do mediów to powiedzieli ze zgłoszą sie do mnie w ciągu 3dni

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  25 maja 2010

PZU to wałki kreca gdzie sie da moi rodzice zalozyli mi polise posagowa gdzie minimalna suma wyplaty wynosiła 4000 zł a ci kanciarze mi zaproponowali 460 zl ktore nie odpowiada nawet skladkom wplacanym ! Odwołalem sie i zagrozilem im ze skieruje to do sadu bo moja siostra miala tak sama polise tylko zalozona w innych latach i dostała 5600 zl

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.