malinek998
malinek998
  11 maja 2010 (pierwszy post)

Witam.
Pisałem już kiedyś podobny temat lecz mi umknął i nie pamiętam rezultatów mojego zapytania ;)
Potrzebuje jakiegoś autka do kwoty około 13 tys. PLN. (góra 14tys.)
Koniecznie musi być 5-cio drzwiowe, i przód napęd.
Silniki (moc) : Pb - od 75 do 90 KM , ON - od 75 do 110 KM.
W przypadku Pb żadnego LPG :)
I teraz rzecz najśmieszniejsza chyba...
Auto jak najmniej awaryjne... Ostatnio wertowałem wszystkie fora marek, które mnie interesują.. Auta, które niby są bezawaryjne okazały równie awaryjne jak pozostałe.
Wiadomo, że auto używane w świetnym stanie nie jest.. Jakieś drobne usterki mogą być ale przygody z rozrządem, sprzęgłem czy różnymi przepływomierzami i pompami to czasami wydatek duży w szczególności gdy wszystko się zrobi razem nagle.
W przypadku gdy ktoś już poleci jakieś auto to dobrze by było wymienić jego wady oraz zalety.

WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  12 maja 2010

Audica A4

WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  12 maja 2010

kup jakiegoś młodego Opla, będziesz zadowolony. Gama silników fajna, a kompatybilność między modelami w tej kwestii super. Tak więc można nawet wymieszać Corsę C z Calibrą C20XE ( silnik, skrzynia F16, zaciski, piasty, półosie etc ) czy inne, swapy proste, częsci tańsze od powietrza, zazwyczaj mało awaryjne, dobre na dupowoza.

machu221
machu221
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kup jakiegoś młodego Opla, będziesz zadowolony. Gama silników fajna, a kompatybilność między modelami w tej kwestii super. Tak więc można nawet wymieszać Corsę C z Calibrą C20XE ( silnik, skrzynia F16, zaciski, piasty, półosie etc ) czy inne, swapy proste, częsci tańsze od powietrza, zazwyczaj mało awaryjne, dobre na dupowoza.


zgadzam się z Tobą i można kupić też ciekawe wersje opla jak astra bertone
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.