rockowiec666
rockowiec666
  10 maja 2010 (pierwszy post)

Witam!
Moje pytanie jest skierowane raczej do obecnych lub przeszłych użytkowników Fiatów CC.
Mam takie pytanko czy może ktoś z Was montował zegarek cyfrowy do wersji bez zegarka? Bo kumpel rozbierał CC na części i mam ten oryginalny zegarek, ale coś on nie pasuje do mej wersji.. :( Jest za szeroki... Ale może ktoś miał podobny problem i wynalazł sposób? Jak tak to proszę o opis.. :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 maja 2010

ku r wa ale problem :zonk:

machu221
machu221
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ku r wa ale problem


ej no :D chce mieć wersje lux ale mu nie pasi zegar więc się nie czepiaj :D
rockowiec666
rockowiec666
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ku r wa ale problem


Nie problem bo z takim autami, jak Cinquecento nie ma problemów.. :)
O ile się nie mylę to w zasadach nie jest napisane by zgłaszac tu problemy..
Z resztą z całym szacunkiem, ale na problem to chyba tu recepty nie znajdziesz.. :)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie problem bo z takim autami, jak Cinquecento nie ma problemów.. :) O ile się nie mylę to w zasadach nie jest napisane by zgłaszac tu problemy.. Z resztą z całym szacunkiem, ale na problem to chyba tu recepty nie znajdziesz.. :)

:evil: 666 :evil:
Spytaj szatana, na pewno Ci pomoże, odpowiadając Ci zagra na gitarce :) :rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
rockowiec666
rockowiec666
  10 maja 2010

Szatan już zawładną me wozidło.. On czasu nie liczy dlatego w kwesti zegara chyba nie pomoże.. :)
A może jednak :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  10 maja 2010


wbij gwoździa i sobie powieś taki

lans wśród kolegów gwarantowany, a dziewczyna pomyśli ze jesteś matematykiem ::mrgreen::
whitestok
whitestok
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szatan już zawładną

chyba raczej szatany zawładną a nie "szatan już zawładną" :D
KORARM
KORARM
  10 maja 2010

A ja bym Tobie radził na dachu sobie zegar słoneczny narysować, antena jest to już cień by rzucała i gotowe :)

ZacnyUser
ZacnyUser
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym Tobie radził na dachu sobie zegar słoneczny narysować, antena jest to już cień by rzucała i gotowe :)

:crylol:

Popieram. :tak:

A z zegarem zrób tak. Ten wywal na śmietnik, a kup sobie taki na rękę. A jak auto sprzedasz, to dorzuć zegarek. Może być najtańszy. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.