chicel2009
chicel2009
  8 maja 2010 (pierwszy post)

witam, interesuje mnie sportowy motocykl, taki wiadomo żeby się miło jeździło (nie mówię tutaj o jeździe na jednym kole czy coś)
chcę motocykl który jak mu podkręcę gaz to nawet się nie zacznie męczyć....
100KM na motocykl to dużo?
Yamahy sa dobre ? skoro nie znam się w ogóle na motocyklach to jaki kupić które się najmniej psują lub łatwo jest z częściami ?

proszę o propozycje na co zwrócić uwagę itp.

bialy11113
bialy11113
  8 maja 2010

siema kup sobie najperw cos 50konnego...jak siadziesz na 100 konna bryke to sie polamiesz lub zabijesz...to jest najlepsza rada...najpierw naucz sie dobrze jezdzic na mniejszych maszynach a potem kupisz wieksza....kazdy motórzysta Ci to p[owie ktory ma głowe na karku...pozdro.3maj sie...

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 maja 2010

Mogę polecić Kawasaki ZX6R, 120KM, wystarcza:) Fajnie sie tym lata, pozdro :)

chicel2009
chicel2009
  8 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę polecić Kawasaki ZX6R

ile kosztuje takie cacko ?
rufik1988
rufik1988
  9 maja 2010

Popieram zx6r 95-97 tylko tyle że ma ona w tym roczniku 105km, lub nowsze zx.. ale jeśli nie jeździłeś czymś mocniejszym czyli chociażby 50km czymś dotychczas to hmm
motorek na koło też poderwiesz przy tej mocy bez problemu odkręceniem gazu z pierwszego biegu, rozpędzenie do 220 nie jest czymś trudnym, ale powyżej już nie idzie mu tak łatwo przynajmniej, mój tak ma.
Motor wybieraj pod siebie a nie jaki ci ktoś poleci na każdej marce jest inna pozycja do kierowania, i inaczej oddają moc Pozdrawiam

Rafus04
Rafus04
  9 maja 2010

Zależy od grubości portfela :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 maja 2010

polecam R1 od razu :zonk:

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chcę motocykl który jak mu podkręcę gaz to nawet się nie zacznie męczyć....


wystarczy 50km, wiecej i tak nie wykorzystasz nawet w 50% bo nie umiesz jeździć

Konto usunięte
Konto usunięte: 100KM na motocykl to dużo?


to za duzo jak na Ciebie

Konto usunięte
Konto usunięte: Yamahy sa dobre ? skoro nie znam się w ogóle na motocyklach to jaki kupić które się najmniej psują lub łatwo jest z częściami ?


yamahy są dobre, kup sobie honde Cb 500 i naucz sie na niej jeździć, chyba ze chcesz podzielić los kilku moich znajomych ktorzy pokupowali 600tki i wieksze na 1szy motor czytaj. sa pod trawą lub połamani.

i wbijcie sobie ludzie do głowy ze wszystko powyzej 100km nie wybacza błedów i nie bardzo da sie tym jeździc poniżej 100km/h a na motorze to juz predkosc smiertelna w wiekszosci wypadkow, brak umiejetnosci, glupia gleba i po Tobie.

byle jaki nakedzik 500 przynajmniej jest slabszy i zawsze mozna nim jechac z mniejszymi predkosciami.

zreszta i tak te wywody jak krew w piach, bo zaraz ktos napisze ze kupił sobie na pierwszy 600 albo litra i żyje, a ja zadaje pytanie, żyjesz ale co na nim potrafisz???.....
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztuje takie cacko ?

Zależy, spotkasz za 4500 ale za 10000 równiez :D
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy, spotkasz za 4500 ale za 10000 równiez :D


spotka zloma z pospawana ramą lub piekny doinwestowany bezpieczny motocykl...
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: spotka zloma z pospawana ramą lub piekny doinwestowany bezpieczny motocykl...

Dokładnie o to mi chodziło, a że kolega zapytał o ewentualny przedział cenowy a nie jakościowy więc odpowiedziałem mu tak ;]
19kfiatuszek89
19kfiatuszek89
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 100KM na motocykl to dużo?

jak na pierwszy Twój motocykl to duż

Konto usunięte
Konto usunięte: polecam R1 od razu

::lol::
Avatar użytkownika kanterxkanterx
Posty: 8524 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
kanterx
  14 maja 2010

OMG...
od razu siadac na 100 konnego ?
ludzie skąd wy się bierzecie?
zacznij od 50 konnego i to Ci wystarczy... nabierz doświadczenia wtedy przesiądź się na coś większego...
zacznij od GS, XJ, GPZ powinno Ci wystarczyć jak na 1 raz....

Duszę mam motocyklisty
Autami nie gardzę
Mercedes w123 2.4D :)

HideInTheShadow
HideInTheShadow
  15 maja 2010

gościu ja ci radze coś słabszego na początek, przy 50KM będziesz miał przyzwoicie, nauczysz się i wtedy sobie kupuj jakąś złowrogą maszynerię

LoveYamahaYFM
Posty: 474 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
LoveYamahaYFM
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Popieram zx6r 95-97

tak zeby sie zabil na peknietej ramie...
Zastanawia mnie jak bardzo trzeba mieć zryta psyche by siadac na 100konnego szpeja od razu...nawet w polowie go nie wykorzystasz btw powyzej 600 nie wykorzystasz w pelni w miescie i trasie. Autor chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co 100konne moto potrafi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mówię tutaj o jeździe na jednym kole

600cc z gazu na gume idzie... zmiana z 1 na 2 bez doswiadczenia-poderwie Ci koło,krzywo kierownice ustawisz bo nie utrzymasz,szybkie i mocne shimmy,szlif na asfalcie ryj zdarty tego chcesz?
Ludzie zastanowcie sie...chcialbym widziec kozakow na litrach jak wykorzystuja w pelni moto...na prostej nawet dziecko potrafi odkrecic manete, jezeli chcesz jakiegos sporta na poczatek to swietnym rozwiazaniem bedzie zxr400,gsxr400 lub cos tego pokroju -v max 200-220km/h jakies 60-70kucy w zupelnosci wystarczy,aczkolwiek lepiej kup cos turystycznopodobnego jak np Gs500, bandit,hornet(chociaz tu bym sie pochamowal bo potrafi pokazac rogi-wkoncu silnik z f3)
Jezeli Twoje doświadczenie związane z moto jest bliskie zeru to bierz 250 4T jak np zxr250, nie przesadzaj chlopak bo sie zabijesz, 100 konne moto ma katalogowo 3,5s do 100km/h ale jezeli osiagniesz to w 5s to jest bardzo dobrze wiec wyobraz sobie ze ma takie p i e r d o l n i e c i e jak 300konny samochod.
Konto usunięte
Konto usunięte: ZX7RxNINJA

:piwo: siema

Honda CBR600 F3
Yamaha YFM660Le
Mercedes W203 Avantgarde

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.