cinal1
cinal1
  26 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam mam problem a mianowicie kupiłem ostatnio honde xl 185 bez regulatora napiecia mam pytanie czy mozna jakos ominąc ten krok aby moto chodziło bez niego i bez akumulatora? ps teraz odpala i chodzi ale nie ma ładowania i jak aku podnie to moto gasnie bo iskry nie ma ;( nie chodzi mi o swiatła czy inne rzeczy chce tylko zeby moto działało ;) da sie tak podpiać? pozdrawiam i czekam na odp ;)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  26 kwietnia 2010

mozna podpasowac regulator od samochodu jakiegos, w mztkach czesto sie tak robiło jak padały, najlepiej to poradź sie jakiegoś mechanika

NoPride
NoPride
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy mozna jakos ominąc ten krok aby moto chodziło bez niego i bez akumulatora?

:woot: .... :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::lol:

Wybacz ale nie mogłem się powstrzymać. Posłuchaj rady kolegi powyżej albo zadzwoń do aso hondy a potem jak uznasz że za drogo przeszukaj allegro/ebay ;)
KORARM
KORARM
  27 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zadzwoń do aso hondy

nie no pogadać to sobie można z nimi ale pomocy technicznej nie dostaniesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: upiłem ostatnio honde xl 185 bez regulatora napiecia mam pytanie czy mozna jakos ominąc ten krok aby moto chodziło bez niego i bez akumulatora?

nie da się prąd musisz mieć bez prądu nie ma iskry to logiczne.
A jesteś pewiem, ze tylko regulatora nie ma? lub może jeszcze czegoś nie ma?
Jeśli chodzi o inny regulator to w większości motorów jest to nie możliew podpasowanie z jakiegoś auta.
A ile kosztuje nowy regulator?
jeszcze sprawdz ile tam przewodów jest i napisz tutaj jeśli stwierdze możliwość podpięcia innego regulatora to wszystko ci opisze i narysuje schematy.
NoPride
NoPride
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zadzwoń do aso hondy...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie no pogadać to sobie można z nimi ale pomocy technicznej nie dostaniesz.

Pomoc techniczna pomocą techniczną, ale mają takie cudo jak EPC i mogą odpowiedzieć na poniższe pytanie:
Konto usunięte
Konto usunięte: A ile kosztuje nowy regulator?

Konto usunięte
Konto usunięte: ...a potem jak uznasz że za drogo przeszukaj allegro/ebay ;)

Czyżbym był wróżył z fusów? :mrgreen:
KORARM
KORARM
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mogą odpowiedzieć na poniższe pytanie:KORARM: A ile kosztuje nowy regulator?

O tym nie pomyślałem.:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.