HideInTheShadow
HideInTheShadow
  21 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Renault Megane I

Mazda 323 F

Daewoo Lanos

Witam :piwo: ,

Rozglądam się za samochodem, interesują mnie 3 powyższe, ktoś miał styczność z tymi furami ? w necie suche dane, więc może ktoś ma jakąś opinię o którejś z fur ?

Pozdrawiam
Pajel
Pajel
  21 kwietnia 2010

Mazda ... miałem styczność z 1.8 16V (120 KM) i jeździ super ... jest mocna i zwinna. Wygląda ładnie (ale musi być w dobrym stanie technicznym !). Nie psuje się, części są relatywnie tanie. W środku dość przyjemnie i pakownie ;) Ogólnie godny polecenia.
Chociaż zawolennikiem Mazdy nie jestem :) a już tym bardziej Renault (bleee)

Maadejj
Maadejj
  21 kwietnia 2010

Z Lanosem daj sobie spokój, spośród tych trzech wybrałbym Mazde. Niezawodne silniki :)

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  21 kwietnia 2010

megane coupe 2.0 16v (150Ps) akurat kolega ma i jakoś nie narzeka mi oficjalnie auto nie przypadło do gustu mazda 323F jest nawed spoko lanos odpada chodz kiedyś miałem o nim inne zdanie :))

goldshaker
goldshaker
  21 kwietnia 2010

jeśli tylko te trzy wchodzą w gre to wybierz mazde, niezawodne samochody, na lanosa nawet nie patrz:/

V8Pawel
V8Pawel
  21 kwietnia 2010

Z 3 samochodów które wybrałeś na pewno ostatnią pozycje za ją by Lanos. Mazda jest niezawodna ale patrzył bym na rocznik i wybrał bym młodą Megan'ke.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  21 kwietnia 2010

A ja bym brał lanosa, rocznikowo nowszy, części na 100% tańsze (nowe, nie używane z przeszczepów.)
1. Nie psuje się
2. Z rdzą ciężko nie jest
3. Tankujesz, wymieniasz płyny, oleje, końcówki itd i jeździsz

Ciekawi mnie czemu tak na Daewoo najeżdżacie, tylko stereotyp ?
Lamusy ; )

decyk07
decyk07
  21 kwietnia 2010

Powiem tak, jeśli chodzi o Lanosa, to jest to bardzo dobry samochód, jeśli zależy Ci tylko na przemieszczaniu się z punktu A do punktu B.
Co do pozostałych, to miałem styczność z Mazdą 323f ale w starszej wersji, i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć, bardzo dynamiczna i dobrze się prowadzi.
Megane.. hmm... jeśli megane to tylko coupe, hatchback jest okropny, ale to kwestia gustu : ) Ogólnie nie mam przekonania do tego auta. Niby wygodny i w ogóle, ale odpuściłbym sobie to auto.

Ale to tylko moje zdanie i nie musisz się nim sugerować : )

whitestok
whitestok
  22 kwietnia 2010

Ja bym brał Mazdę z tego względu, że w PL była taka 323F w rodzinie i sprawowała się bardzo dobrze. Silnik miała niewielki bo jedyne 1.5 16v ale za to dość dynamiczny. Samochód ten prowadzi się bardzo dobrze, zwłaszcza w zakrętach. Co do miejsca w środku to mam 182cm wzrostu i śmiało mogłem usiąść na tylnej kanapie bez obaw, że nie będę miał miejsca na nogi lub że będę głową dotykał do podsufitki...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  22 kwietnia 2010

1 Mazda
2 Renault
999999 Lanos

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.