LifeComposer
LifeComposer
  8 kwietnia 2010 (pierwszy post)

witam... zakładam temat, ponieważ chciałbym zaczerpnąć języka odnośnie właśnie Rover'ów...
straszliwie się nakręciłem na to:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10357822
czy byłby mi ktoś w stanie opowiedzieć co nieco o awaryjności tej marki, czy też o spalaniu, prowadzeniu itp itd?
google nic nie pomaga, bo zawsze natrafić można na jakiegoś buca, który choćby w jeździe musiał kołpaki pogrzebaczem trzymać to złego słowa na swój samochód nie powie...

shinu
shinu
  8 kwietnia 2010

wiem tylko ze mocno awaryjny ten samochod jest i nie latwo o czesci.

kiedys sam chcialem z roverem pokombinowac ale po tym zaprezstalem dalszych poszukiwan:

shinu
shinu
  8 kwietnia 2010

zaprzestalem*

LifeComposer
LifeComposer
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem tylko ze mocno awaryjny ten samochod jest i nie latwo o czesci. kiedys sam chcialem z roverem pokombinowac ale po tym zaprezstalem dalszych poszukiwan:

a co w nim najczęściej siada??
znasz kogoś z takowym??:woot:
whitestok
whitestok
  8 kwietnia 2010

ok, więc zacznijmy od tego, że jest to już MG ZR a nie Rover 25 więc już wiadomka, że lepiej wykonane niż zwykły Rover 25. Poza tym Rover od dawien dawna montuje auta na podzespołach Hondy, nawet w niektórych modelach wnętrze jest na żywca z Hondy wyjęte. Z awaryjnością nie powinno być problemów. Co do MG ZR ogólnie to mi się też podoba :) szkoda tylko, że te konkretniejsze mocniejsze modele ZR'a w UK są trochę drogie...(średnio równowartość Supry).

LifeComposer
LifeComposer
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ok, więc zacznijmy od tego, że jest to już MG ZR a nie Rover 25 więc już wiadomka, że lepiej wykonane niż zwykły Rover 25. Poza tym Rover od dawien dawna montuje auta na podzespołach Hondy, nawet w niektórych modelach wnętrze jest na żywca z Hondy wyjęte. Z awaryjnością nie powinno być problemów.

czyli pindolić się po kontach nie powinno??:woot:
a nie wiesz jak spalanie w tym??:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do MG ZR ogólnie to mi się też podoba :)

ja mam mieć wygodnie.. to lachonom ma się podobać:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda tylko, że te konkretniejsze mocniejsze modele ZR'a w UK są trochę drogie...(średnio równowartość Supry).

i kierownica po nie tej stronie co trzeba :ninja:
żebym miał jeszcze za co zalać to supra jak nic :tak:
whitestok
whitestok
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli pindolić się po kontach nie powinno?? a nie wiesz jak spalanie w tym??

moim zdaniem nie powinno, a co do spalania to nic mi nie wiadomo, ale pewnie nie za dużo, zwłaszcza przy takim silniku jaki jest w ZR, do którego link podałeś.

Konto usunięte
Konto usunięte: i kierownica po nie tej stronie co trzeba

kierownica po oryginalnej stronie :)
no ale w polsce supry MK4 LHD nie kupisz za tą cenę...
LifeComposer
LifeComposer
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem nie powinno, a co do spalania to nic mi nie wiadomo, ale pewnie nie za dużo, zwłaszcza przy takim silniku jaki jest w ZR, do którego link podałeś.

samochód ma być ekonomiczny i musi czasem umieć dać w piz.... no powiedzmy przyspieszyć :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: kierownica po oryginalnej stronie :) no ale w polsce supry MK4 LHD nie kupisz za tą cenę...

ja się bardziej orientowałem w rocznikach 96 i okolicach :ninja:
whitestok
whitestok
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się bardziej orientowałem w rocznikach 96 i okolicach

w Suprach 96? no to jest MK4 :) chyba że mówisz o MG ZR :D
LifeComposer
LifeComposer
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w Suprach 96? no to jest MK4 :) chyba że mówisz o MG ZR :D

nie znam sie na tych oznaczeniach śmiesznych... tak samo BMW ni uja nie rozróżniam po tych helmutowskich cyferkach:and:
to ile taka supra w ingland stoi??:woot:
whitestok
whitestok
  8 kwietnia 2010

taką ot po prostu w stanie zwykłym kupisz już za Ł2600.

machu221
machu221
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

na allegro są opinie o autach o tym modelu też poczytałem i widzę powtarzającą się usterkę z wydmuchiwaniem uszczelki pod głowicą
LifeComposer
LifeComposer
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: taką ot po prostu w stanie zwykłym kupisz już za Ł2600.

a w Polsce za 30k z hakiem... ale na części, bo kierownica nie szege szege :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro są opinie o autach o tym modelu też poczytałem i widzę powtarzającą się usterkę z wydmuchiwaniem uszczelki pod głowicą

pod jaką głowicą ?? mówimy o Rover czy MG??:woot:
whitestok
whitestok
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro są opinie o autach o tym modelu też poczytałem i widzę powtarzającą się usterkę z wydmuchiwaniem uszczelki pod głowicą

no ok, ale to się bez powodu nie robi...
machu221
machu221
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pod jaką głowicą ?? mówimy o Rover czy MG

o MG i mówię o normalnej głowicy silnika :woot: napisałem coś niezrozumiale :O

Konto usunięte
Konto usunięte: no ok, ale to się bez powodu nie robi...

błąd w konstrukcji silnika niestety z tego co szperałem w necie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.