ohhhh
ohhhh
  30 marca 2010 (pierwszy post)

pytanie z dupy, bo pewnie w wuj było takich tematów, więc prosze mnie odesłać, albo napisać egen

jakie cb + bacik? takie w miarę ogarnięte
i jakie krótkofalówki do porozumiewania się miedzy samochodami na 10-15km?

ziomekthx
ziomekthx
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole masz pojecie na temat transreciverów czy gadasz bo gdzies ześ kit uslyszał ze president niby najlepszy to polecasz ?


Nie wiem jak Ty robisz ale ja jak cos polecam to sprawdzone rzeczy
lutek
lutek
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kupi alana 100 plusa albo inny podobny szajs

Który do miasta i jazdy na codzień w zupełności mu wystarczy i który nie będzie kusił byle kogo przez szybe będąc zamontowany gdzieś na widoku

Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole masz pojecie na temat transreciverów

Nie ma jak użyć obco brzmiące słowo i wzbudzić rispekt:D:D

Konto usunięte
Konto usunięte: na magnes, żeby była ściągana, bo upierdzielą pod blokiem :D

Montażową też możesz ściągać - zwyczajnie ją odkręcasz a uchwyt zostaje
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  1 kwietnia 2010
lutek
lutek: Który do miasta i jazdy na codzień w zupełności mu wystarczy i który nie będzie kusił byle kogo przez szybe będąc zamontowany gdzieś na widoku


chlopie o czym ty piszesz jak coś co miało być z założenia szumofonem może sprawnie działać ?

lutek
lutek: Nie ma jak użyć obco brzmiące słowo i wzbudzić rispekt:D:D


nie wiem jak u ciebie ale u mnie w kregach sie uzywa roznych słow i nie po to by wzbudzac jakis zalosny rispekt na fotkowym forum
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  1 kwietnia 2010

a prawda jest taka ze czy to bedzie TTi czy ALan czy inny harry i tak go zlodziej wyrwie jak bedzie mial okazje...

lutek
lutek
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chlopie o czym ty piszesz jak coś co miało być z założenia szumofonem może sprawnie działać ?

Szumofon jakości odpowiedniej do swojej ceny który w dalszym ciągu na kręcenie się po mieście w zupełności wystarcza chyba że ktoś woli wywalić wiecej kasy za coś co głównie będzie wyłączone - to już jego problem

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak u ciebie ale u mnie w kregach sie uzywa roznych słow i nie po to by wzbudzac jakis zalosny rispekt na fotkowym forum

Jak dla mnie takich tekstów używa się tylko po to żeby pokazać że niby ma się pojęcie a fakt że dla mnie to pojęcie ma akurat sporo szersze znaczenie pomijam
lutek
lutek
  1 kwietnia 2010
misza1
misza1: a prawda jest taka ze czy to bedzie TTi czy ALan czy inny harry i tak go zlodziej wyrwie jak bedzie mial okazje...

Fakt ale tak jak z radiami(przynajmniej u mnie) złodzieje zwykle wiedzą po co idą i nie połakomią się na byle co:)
comd89
comd89
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Który do miasta i jazdy na codzień w zupełności mu wystarczy i który nie będzie kusił byle kogo przez szybe będąc zamontowany gdzieś na widoku

Jak słucham takich ludzi jak Ty na CB to mam ochote go wyłączyć bo co 5 minut tylko jak tam dróżka a odpowiedzi nie słyszy bo mu radio nie ściąga i tylko wku.:cenzura:..... każdego w koło, więc albo kupi sobie dobre radio albo gówno za które dostanie tylko nie miłych dla uszu komentarzy
lutek
lutek
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak słucham takich ludzi jak Ty na CB to mam ochote go wyłączyć bo co 5 minut tylko jak tam dróżka a odpowiedzi nie słyszy bo mu radio nie ściąga i tylko wku...... każdego w koło, więc albo kupi sobie dobre radio albo gówno za które dostanie tylko nie miłych dla uszu komentarzy

A słuchałeś mnie na cb? wiesz jakie mam? jak mnie słychać? człowieku lecz się... Jeżeli uważasz że lepiej wsadzić sobie do samochodu zestawe za kilka stówek tylko po to żeby potem wszystkim wpierać że masz 15-20km zasięgu a w zasadzie używasz go tylko w mieście - to jest lekko mówiąc śmieszne. Dlatego napisałem to co napisałem - każde radio w mniejszym lub większym stopniu spełnia to do czego jest zrobione a chyba nie zaprzeczysz że lepiej mieć słabe radio ale wyregulowane niż zajebisty zestaw który tylko bije po antenie.
lukaszzeek
lukaszzeek
  7 kwietnia 2010

President Walker ;]

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  8 kwietnia 2010
lutek
lutek: chyba że ktoś woli wywalić wiecej kasy za coś co głównie będzie wyłączone - to już jego problem


a dlaczego to ma być wyłączone ?

nie kumam o co ci chodzi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.