tomotdr
tomotdr
  29 marca 2010 (pierwszy post)

siemka, jestem w tym zielony i nie wiem co i jak. Mam oryginalne przetwornice do e34 http://img248.imageshack.us/i/290320102011.jpg/
http://img709.imageshack.us/i/290320102013.jpg/
i nie wiem jak to jest z policją, mogą się czepić że coś jest nie tak,np że nie ma spryskiwaczy, jeżeli wszystko jest oryginalne z bmw? Bo przecież były seryjne e34 z ksenonami ale nie wiem o co chodzi z tymi spryskiwaczami, muszą je mieć chyba tylko nowe auta czy jak? :D Czy będę coś jeszcze potrzebował oprócz żarników żeby to hulało?

ziomekthx
ziomekthx
  29 marca 2010

kolego same lampy to nie wszystko. Oczywiście swiecic bedzie ale cała instalacja xenonowa nie konczy sie na samych lampach. Jesli chcesz mieć wszystko tak jak nalezy musisz mieć do tego spryskiwacze reflektorów do tego przewody i dodatkowa pompke przy zbiorniczku z płynem. Xenony maja system samopoziomujący sie dlatego tez musisz miec czujniki na wahaczach , na przednim i tylnym. Jesli tego nie bedziesz mial mozesz miec problemy z przegladem a policja lubi sie czepiac i mozesz stracić dowód. Polecam ta stronke http://www.realoem.com/bmw/select.do wpiszesz tam swój nr VIN - 7 ostatnich znaków nr nadwozia i poszukasz sobie czego Ci brakuje do kompletnej instalacji xenonowej

Audiomaniak90
Audiomaniak90
  29 marca 2010

Na szczęście Policja ostatnio ostro wzięła się za kontrole oświetlenia :D Może w końcu znikną z dróg auta z ksenonami w standardowej lampie, które oślepiają samoloty.

ziomekthx
ziomekthx
  30 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście Policja ostatnio ostro wzięła się za kontrole oświetlenia :D Może w końcu znikną z dróg auta z ksenonami w standardowej lampie, które oślepiają samoloty.

Dokładnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.