Wymiatacz220
Wymiatacz220
  29 marca 2010 (pierwszy post)

Witam zastanawiam się nad kupnem nissana sunny coupe a mianowicie nad takim(losowe foto)

mam na oku już jednego ale z roku 96' z motorem 1.6 16v i moje pytanie czy one były do 96' robione bo sam się zdziwiłem w większości są one z roku 90' i drugie pytanie mocne i słabe strony tego samochodu.

andrzejek122
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
andrzejek122
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale z roku 96'

to musi byc jakis składak bo te modele były od 86 do 91 rok produkowane
bo od 91 do 95 juz były inne modele
GalaCB
GalaCB
  29 marca 2010

Tak jak kolega wyżej powiedział produkcja tego modelu skończyła się w 91 a potem kolejne modele szły i z sunny zmieniła się nazwa na sentra . Więc to wałek ;)
Co do tego samochodu to miałem Nissana Sunny z 91 w 1.6 90km i powiem Ci ,że jak dołożyliśmy z bratem do niego stożek to szedł elegancko ;) Nyska fajna bo lekka i silnik ciągnie od początku do końca (wręcz nie do zajechania) oczywiście przy normalnym użytkowaniu ;P służył nam od 95 do 03 r. i większych problemów tam nie było jedyne co to amortyzatory ale to wina naszych dróg ;] Generalnie autko godne polecenia .

SetkaNX
SetkaNX
  2 kwietnia 2010

Zamiast Niego polecam Nissana 100NX silnik nie do zajechania na podzespolach Sunnego a dodatkowo twintarga;)

AkaDwa
AkaDwa
  2 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast Niego polecam Nissana 100NX silnik nie do zajechania na podzespolach Sunnego a dodatkowo twintarga;)

__
Przecież ten dach to największy błąd w tym modelu, w sumie chyba nawet jedyny -,-
Lukasz184cm
Lukasz184cm
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak kolega wyżej powiedział produkcja tego modelu skończyła się w 91 a potem kolejne modele szły i z sunny zmieniła się nazwa na sentra

Sunny i Sentra działały w tym samym czasie. Sunny było używane w Europie, a Sentra w Ameryce. W Europie Nazwa zmieniła się na Almera (od modelu N15). Zresztą te modele miały kilka nazw w różnych rejonach świata. W Wielkiej Brytanii nazywał się Pulsar.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast Niego polecam Nissana 100NX silnik nie do zajechania na podzespolach Sunnego a dodatkowo twintarga;)

Moim zdaniem stylistycznie to porażka. Jedyna zaleta tego autka to SR20DE o ile go jeszcze posiada.
AkaDwa
AkaDwa
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem stylistycznie to porażka.

kwesta gusty. Ja tam twierdze sobie że tył S15 to jakieś nieporozumienie..

a ładnie utrzymany NX to 'poezja'
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.