maniolllo
Posty: 45 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
maniolllo
  28 marca 2010 (pierwszy post)

Posiadam forda fieste mk3,96r, z silnikiem 1.4benzyna,,mam ostatnio male problemy,ten samochod jest slaby nie ciagnie tak jak powinien i strasznie duzo pali 9l/100km,drugi problem to stukanie w silniku,nie wiem co sie dzieje,,jak mam obroty rowno 3tysie to stuka,a jak mniej lub wiecej niz te 3tysie nie stuka,,,i czasami nie rowno chodzi,ale narazie jest spokoj...mam nadzieje,ze ktos mi pomoze w tej sytuacji,..

Acidland2
Acidland2
  28 marca 2010

Oczywiście jest rozwiązanie na ten problem.
Wmontuj w niego kierownice od Ursusa i ciesz się że masz najszybszy traktor w mieście, który pali 9 litrów!

goldshaker
goldshaker
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: .mam nadzieje,ze ktos mi pomoze w tej sytuacji,..

tylko mechanik:) strzelam że nie chodzi Ci jeden gar albo pierścienie się posypały... także do mechaniora i dać mu na chlebek
andrzejek122
Posty: 6539 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
andrzejek122
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Posiadam forda fieste mk3,96r, z silnikiem 1.4benzyna,,mam ostatnio male problemy,ten samochod jest slaby nie ciagnie tak jak powinien i strasznie duzo pali 9l/100km,drugi problem to stukanie w silniku,nie wiem co sie dzieje,,jak mam obroty rowno 3tysie to stuka,a jak mniej lub wiecej niz te 3tysie nie stuka,,,i czasami nie rowno chodzi,ale narazie jest spokoj...mam nadzieje,ze ktos mi pomoze w tej sytuacji,..

to na pewno panewka będzie
SssijGoMisiu69xD
SssijGoMisiu69xD
  30 marca 2010

panewka. a ze szarpie i nie równo chodzi moga byc np kable swiece paliwo.. przyczyn wiele. a ze pali moze masz ciężka nogę?

maniolllo
Posty: 45 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
maniolllo
  1 kwietnia 2010

Nie mam ciezkiej nogi,,,jezdze 80-100 nie wiecej.,.a teraz to gora 80 bo wiecej nie moge..

maniolllo
Posty: 45 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
maniolllo
  1 kwietnia 2010

Kable i swiece sa nowe,paliwko jest ok,,,moze to panewka jak kolega pisze...

WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  4 kwietnia 2010

endżajndef

wsadźse 1.3 albo nawet zdowngreaduj do 1.1, bo tamte silniki mogą ssać oliwę, ale nadaj skubane tyrają. Chyba że jesteś "hartkor" i nadal Ci się chce yebać z tą zakupową taczką, to upchnij zeteca jakiego.

shinu
shinu
  4 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


polska byc jezyk trudna
WhereISMyBlunt
WhereISMyBlunt
  4 kwietnia 2010

Z moim polskim wszystko w jak najlepszym porządku akurat :tak:

sasiek5
sasiek5
  16 kwietnia 2010

czy ma katalizator jesli ma to mogl sie posypac i zatkał uklad wydechowy auto wtedy traci duzo na mocy wystarczy go zdemontowac wnetrze rozwalic wyczyscic z wszystkiego powinno byc git jesli masz kata

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.