tomekjust
tomekjust
  27 marca 2010 (pierwszy post)

witam wszystkich chcialbym kupic jakies tanie autko tak za okolo 1200zl.dla mojej pani jakiegos cianasa,albo golf2 ,zeby bylo malo awaryjne i malo palilo,poradzie,z gory dzieki

andrzejek122
Posty: 6539 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
andrzejek122
  27 marca 2010

800zł więcej i takie coc se kup:tak:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12063184

goldshaker
goldshaker
  27 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak za okolo 1200zl.

to może rower jej kup.... piszę dlatego z ironią bo za takie pieniądze nie kupisz przede wszystkim bezpiecznego samochodu
PiesekLeszek1
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 marca 2010

tico szukaj :mrgreen: bedzie zgnite i w razie wypadku nic z Ciebie nie zostanie ale bezawaryjne i dynamiczne, w naprawie tanie i mało pali.

Pajel
Pajel
  27 marca 2010

po co od razu myśleć o wypadku, itd ? tylko idioci tak myślą ...

nie polecam Forda Fiesty ! badziew jakich mało
już lepiej tego Golfa II (tylko za taką kasę nic nie kupisz ;/) taka prawda

goldshaker
goldshaker
  27 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko idioci tak myślą ...

aha ... to idiotą to jesteś ty skoro tak myślisz, pierwsze o czym powinien myśleć kierowca gdy kupuje samochód to przede wszystkim bezpieczeństwo, chyba jest różnica w razie wypadku między cienkim a np twoją vectrą, jeśli nie zależy ci na bezpieczeństwie to tylko świadczy o twojej niedojrzałości...
Pajel
Pajel
  28 marca 2010

spoko... wszystko OK .. tylko po co myśleć od razu o wypadku ? ;/
w samochodzie za 200zł nie patrzy się na bezpieczeństwo, bo tam go po prostu NIE MA :)

chicel2009
chicel2009
  28 marca 2010

mój kumpel kupił vw golfa II za 1800zł i jest zadowolony, 260tys przejechane 1.6 benzyna + lpg ładnie jeździ bez stuków puków itp jak za taką cenę to naprawdę ma bardzo zadbane autko :) i ja również je polecam :)

TenSamCoZawsze
TenSamCoZawsze
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mój kumpel kupił vw golfa II za 1800zł i jest zadowolony, 260tys przejechane

260tys to on pewnie mial przejechane na poczatku lat 90:D:D
goldshaker
goldshaker
  28 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko po co myśleć od razu o wypadku ? ;/

lepiej myśleć wcześniej niż po wypadku.... chodzi mi przede wszystkim żeby nie pakował się w jakieś paczki do zapałek typu tico czy cienki, nie chciał bym w życiu by jakaś kobieta na której mi zależy jeździła tym bo po prostu bym się bał, jeżdżę trochę i wiem jak jeżdżą ludzie... do tego kolega miał wypadek cienkim... ludzie którzy widzieli tylko samochód po wypadku mówili że kierowca nie przeżył ale on już spokojnie jechał do szpitala, weź sobie puszkę po konserwie i poskacz trochę po niej i zobacz jak wygląda:P po za tym wolałbym dołożyć parę stówek żeby przynajmniej samochód miał jakąś dłuższą maskę a nie 30 cm ;) się rozpisałem:D
CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  28 marca 2010

Ludzie o czym rozmowa? Auto bezpieczne i 1200 zl? To tak jak powiedzial poprzednik moze lepiej rower i dobry kask chociaz nie wiem czy i na to by starczylo... Jesli mowimy o takim przedziale cenowym to po co te rozwazania. Racja o wypadku lepiej zawsze pomyslec wczesniej ale jak nie masz wyobrazni to i 10 poduszek i wszlekaie systemy Cie nie uratuja :)

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.