tomi111234
tomi111234
  26 marca 2010 (pierwszy post)

hej. mam pytanko odnośnie laguny 1. 97 r.
1) co może byc przyczyna palenia sie kontrolki od poduszki powietrznej,dodam ze jest w tylko jedna i bezpiecznik jest dobry?
2)jaki rozstaw jest szpilek w kołach w lagunie i czy nadadza sie felgi od vw golfa 3?

KORARM
KORARM
  26 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) co może byc przyczyna palenia sie kontrolki od poduszki powietrznej

Raczej świecenia
Podpinasz pod kompa i patrzysz co jest grane.
A kiedy się zaświeciło?
Auto bite poduszka wywaliła to wtedy kontrolka świeci ciągłym światłem
Jak jest jakiś błąd tylko to przerywanym.
A jak jest u ciebie?
tomi111234
tomi111234
  26 marca 2010

nie mam mozliwosci podpiecia pod kompa... auto bite nie bylo takze poduszka siedzi i swieci sie ciaglym swiatlem i swieci sie od jakis dwoch lat tak od kiedy mam auto...

KORARM
KORARM
  26 marca 2010

czyli jak znam życie auto kupione od handlaża i poduszki nie ma tylko zaszyta kierownica. być może komputera poduszek też nie ma a na pewno nie jest sprawny.

lutek
lutek
  27 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co może byc przyczyna palenia sie kontrolki od poduszki powietrznej,dodam ze jest w tylko jedna i bezpiecznik jest dobry?

Może jej nie być, błąd komputera - opcji jest dużo i bez diagnostyki się nie obędziesz

Konto usunięte
Konto usunięte: auto bite nie bylo takze poduszka siedzi i swieci sie ciaglym swiatlem i swieci sie od jakis dwoch lat tak od kiedy mam auto...

I jesteś 100% pewny że 13-letni samochód nie był bity?:D:D Kupiłeś i już świeciło czy po jakimś czasie się zaświeciło?

Konto usunięte
Konto usunięte: jaki rozstaw jest szpilek w kołach w lagunie i czy nadadza sie felgi od vw golfa 3?

Rozstaw ten sam ale otwór centrujący inny
Acidland2
Acidland2
  28 marca 2010

a moze paliwa nie ma?:woot:

19Walkman91
19Walkman91
  6 kwietnia 2010

Jeśli nie jesteś pierwszym właścicielem to obstawiam te auto po dzwonie i poduszeczki zapewne nie ma, nie takie wały widziałem:D:D Jasia sobie przyklej:]- żart... Wyciągnij i zobacz czy jest...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.