spyrytusek007
spyrytusek007
  26 marca 2010 (pierwszy post)

Dla wszystkich mających lub zdających kategorie A :)
Może by tak osoby które mają zdane opisały mniej więcej jak wygląda egzamin i czy jest trudno :)
I może jakieś rady które przyszłym motocyklistom mogą sie przydać ! :):)
Pozdrawiam . Szerokości.

shinu
shinu
  26 marca 2010

wiadro wazeliny, honor zostawic przed osrodkiem, sluchac sie egzaminatora a jak powie zebys skrecil w lewo a pozniej dostaniesz zjebe ze nie skreciles w prawo to sie nie kluc ze kazal w lewo, a nawet skorzystaj z wazelinki i bardzo ladnie przepros, egzaminator to swieta krowa;p

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla wszystkich mających lub zdających kategorie A :) Może by tak osoby które mają zdane opisały mniej więcej jak wygląda egzamin i czy jest trudno :) I może jakieś rady które przyszłym motocyklistom mogą sie przydać ! :):) Pozdrawiam . Szerokości.

na kursie Cie wszystkiego nauczą.
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  27 marca 2010

Na placu pokazujesz 2 rzeczy, które wylosował dla ciebie komputer (światła,klakson,zbiornik płynu hamulcowego itp) Później sprawdzasz naciąg łańcucha. Jak już sprawdzisz musisz przeprowadzić motocykl na wyłączonym silniku I ZGASZONYCH światłach! tak około 5metrów. No i później masz slalom ( przy każdym skręcie przy pachołku trzeba się obejrzeć), ze slalomu wjeżdżasz na ósemkę i robisz 5 takich ósemek ( na skrzyżowaniu na ósemce też trzeba się rozejrzec lewo prawo) Kiedy zrobisz ósemkę zjeżdżasz równiesz slalomem. Później zostaje górka, ruszasz z hamulca nożnego. Tak właśnie wygląda plac:) Powodzenia na egzaminie:)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I może jakieś rady które przyszłym motocyklistom mogą sie przydać ! :):)


Pojeżdzisz to sama sie nauczysz :) Byle miec wyobraźnie.
Powodzenia i do zobaczenia na drodze :)
ReadyToRace
ReadyToRace
  3 kwietnia 2010

Jeździj bez prawa jazdy, szkoda pieniędzy.

SMXpawciooSMX
SMXpawciooSMX
  3 kwietnia 2010

no ja jeździłem 3 lata bez ale wakacyjnie ;) i nie za często po centrum miasta więc spoko .Kumpla pieski wyczuły na postoju ( mz-ka oparta o drzewo bo głupek poustawiał dla zwały jakieś puchy na głównej ulicy i pierwsze auto co przejechało to cywil i o 23 zatrzymał się obok moto i małolat miał przekichane). Sprawy w sądzie i pieniążki się posypały. Jeszcze za pyskowanie 2 liście dostał ;) heh
A co do prawa jazdy na motocykl to ja miałem kurs tylko na placu 8 z 3 godzinki potrenowałem i GIT ;) Nie miałem jazdy po mieście bo nie chciało się kolesiowi dojeżdzać 30 km do Bydgoszczy specjalnie tylko dla mnie bo nikt inny nie miał kursów wtedy ;) hehe A trasę to mi pokazał autem jak miałem kurs na ,,B"
A egzamin banalnie prosty ;) coś tam zatrąbiłem , światełka pozmieniałem i pokazałem co i jak w silniku i na kierownicy i na podjazd oraz ósemeczkę;) Egzaminator dał mi jakieś radyjko ale coś się im pochrzaniło i nie od tego kolesia mi nadawało;) Koleś powiedział ,, dobra to nie słuchaj tamtego kolesia z radia i jedz przed nami a jak nie będziesz wiedZiał gdzie jechać to my ci pokażemy przez okno z auta;)" i tak było hehe
Super organizacja... ;) Trasa prościzna -ciągle pierwszeństwa przejazdu w prawo i prosto ,tak więc luz ale tylko w Bydgoszczy i nie wiem jak w innich CITY ;)
Teraz już masz do wyboru pewnie 2 motocykle ( ja też miałem akurat 1 rok temu) honda gn 250 i yamaha ybr 250 ;) Nie wiem jak z ustawami teraz czy się jeszcze załapiesz na stare zasady ;) Zdaje 90% osób na moto tak więc bez obaw ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.