spass
spass
  21 marca 2010 (pierwszy post)

Witam serdecznie.
Jak wiadomo, w A170 mamy łańcuch rozrządu z samonapinaczem wymienialny co 250.000 km. Co ile czasu należy wymieniać inne rzeczy, czyli :
- rolki napinające
- pasek pk.

Jestem aktualnie odcięty od mojej ks. serwisowej, a zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Proszę aby ktoś wypowiedział się w 100% na mój wątek, czyli co wymienić, co ile tysięcy km, jakie elementy kupić itd. i przybliżona cena elementów + robocizny (chcę porównać marginesy błędu, bo od paru osób usłyszałem już ile keszu trzeba wybulić)

Dodam, że mam aktualnie 197.000 od nowości, silnik j/w - 1.7 CDI [95ps], model w168 Lang, rok 2002.

Pozdrawiam

kkryha07
kkryha07
  21 marca 2010

Najlepiej zadzwoń do serwisu wszystko się dowiesz.

spass
spass
  21 marca 2010

Świetny pomyśł. Z tym, że dziś niedziela. Chodziło mi o odpowiedź na dziś !!! Teraz to już ch**. Jutro zajrzę w ks. serwisową.

Dziękuję za pomoc forumowicze.

kkryha07
kkryha07
  21 marca 2010

No niestety w niedziele pracują tylko nieliczni :D

TenSamCoZawsze
TenSamCoZawsze
  22 marca 2010

Jeżeli w w170 jest taki sam dostęp do silnika jak w168/w169 to jestem ciekaw czy ktoś sie zabierze za wymiane rozrządu bez wyjmowania silnika:) Jak sie dowiesz ile krzyczą to napisz tutaj bo jestem ciekaw:)

spass
spass
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sie dowiesz ile krzyczą to napisz tutaj bo jestem ciekaw:)

350zł robocizna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.