karmil007
karmil007
  20 marca 2010 (pierwszy post)
witam.

jest problem, a mianowicie - chodzi o golfa mk2 1.8 kat z automatyczna skrzynia..
dzisiaj jadac cos ok 80km/h zaczela tak jakby "buczec" "gwizdac" no nie wiem jak to okreslic ale od momentu jak sie to zaczelo jest tak do teraz kiedy predkosc dojdzie do ok 40km/h zaczyna "buczec" i czym szybciej tym glosniej.. czy ktos sie orientuje co moze byc nie tak? co robic? dodam ze sprawdzalem olej i poziom i kolor jest okej..

z gory dzieki za pomoc
przemo1982
Posty: 40 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
przemo1982
  20 marca 2010

morze mało oleju w skrzyni biegów

karmil007
karmil007
  20 marca 2010

no przeciez napisalem ze sprawdzalem olej i jest ok.. malo tego - nawet jakis czas temu byl dolewany..

KORARM
KORARM
  20 marca 2010

Łożysko koła któregoś może buczeć

ohhhh
ohhhh
  20 marca 2010

może zszedł śnieg i zimówki szumiom :kurasek:

lutek
lutek
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no przeciez napisalem ze sprawdzalem olej i jest ok.. malo tego - nawet jakis czas temu byl dolewany..

A sprawdzałeś w przekładni czy dyfer? Bo to niestety zasadnicza różnica
karmil007
karmil007
  21 marca 2010

w przekladni..

karmil007
karmil007
  21 marca 2010

a czy skrzynia z 87r rozni sie czyms od 91 ?
bo znalazlem na allegro za dobre pieniadze od 91r i sie zastanawiam czy nie lepiej kupic inna niz robic ta, na tej juz duzy przebieg wiec nie wiem czy sie oplaca...

tomi111234
tomi111234
  21 marca 2010

najprawdopodobniej tak jak kolega pisal powyzej jest to lożysko koła,ja mialem identycznie,podnies auto i zobacz czy sa luzy...

karmil007
karmil007
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: najprawdopodobniej tak jak kolega pisal powyzej jest to lożysko koła,ja mialem identycznie,podnies auto i zobacz czy sa luzy...


mowisz majster ze to lozysko w kole tak glosno "buczy" wrecz "gwizdże"?
i to sie dzieje tylko jak dodam gazy w czasie jazdy.. nawet delikatnie i na ktotko.
watpie ze lozysko ale dzieki !
lutek
lutek
  22 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w przekladni..

To sprawdz dyfer

Konto usunięte
Konto usunięte: mowisz majster ze to lozysko w kole tak glosno "buczy" wrecz "gwizdże"?

Najprościej albo podnieś i sprawdz na ruchu albo rozpędz i zrzuć na luz bedziesz miał pewność
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.